اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

0 / 5. 0

۵ دقیقه
افزایش طول آلت تناسلی مردان

افزایش طول آلت تناسلی مردان

آنچه می خوانید...

افزایش طول آلت تناسلی مردان

یکی از دغدغه های افراد و نگرانی به خصوص نسل های جوانتر در مورد اندازه آلت تناسلی می باشد . خیلی از تبلیغات نادرست است که ذهن افراد را به خود مشغول می کند . تا چه اندازه این تبلیغات مورد اطمینان است ؟ می دانید برای افزایش آلت تناسلی مردان چه راهی وجود دارد؟ یکی از نگرانی افراد برای ازدواج این است که اندازه طبیعی آلت تناسلی چقدر باید باشد ؟

می توان گفت تمامی این تبلیغات در خصوص افزایش طول آلت تناسلی مردان از لحاظ علمی نادرست است . هیچ راهی در دنیا برای افزایش طول آلت تناسلی وجود ندارد و تمامی این تبلیغات باعث عوارض در افراد می شود و غیر قابل برگشت است . در صورت افزایش طول آلت تناسلی حتما به دکتر مریم تراب پرهیز متخصص اورولوژیست مراجعه نمایید .

افزایش طول آلت تناسلی مردان
افزایش طول آلت تناسلی مردان

اندازه طبیعی آلت تناسلی مردان

در حد معمولی اندازه آلت تناسلی طبیعی مردان بدون هیچ گونه تحریک جنسی با اندازه آلت تناسلی در حالت برانگیختگی مردان یعنی در اوج حالت نعوظ به وجود می آید، متفاوت است . بنابراین اندازه آلت تناسلی فرد در حالت برانگیختگی متفاوت است .

یکی از عواملی که سبب احساس منفی فرد نسبت به خود می شود، چاقی است به خصوص چون فرد از بالا به اندام تناسلی خود نگاه می کند و این اندازه آلت به درستی دیده نمی شود ممکن است سبب شود تا فرد تصور کند که اندازه آلت تناسلی کوچکی دارد . اما واقعیت این است که در هر جامعه ای متغییرهای وجود دارد که از تابع آماری مطابقت می کند مانند : قد فرد

اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ به طور میانگین در این خصوص حدود 12 تا 13 سانتی متر است . رنج حداکثر اندازه آلت تناسلی در حالت نعوظ 17 سانتی متر و رنج حداقل آن 7 سانتی متر می باشد . بنابراین اگر فردی در شرایط نعوظ اندازه آلت تناسلی آن در این فاصله 7 سانتی متر یا بیشتر است این اندازه در حالت طبیعی می باشد و اغلب افرادی که در این خصوص دغدغه دارند در صورت اندازه گیری می توانند اندازه طبیعی را بدست آورند .

راه های افزایش آلت تناسلی مردان

برای رشد بدنی یک محدودیت های داریم و بدن طوری برنامه ریزی شده است که وقتی آن صفحه غضروفی بسته شود دیگر رشد متوقف می شود و مانند قد افراد است . یک بار در دوره جنینی اندازه آلت تناسلی تحت تاثیر هورمون تستوسترون رشد کرده و بار دیگر حدود پنج سالگی این رشد تسریع می شود و یک بارهم در سن بلوغ که سطح هورمون تستوسترون افزایش چشمگیری را نشان می دهد نهایت رشد خود را آلت در آن زمان نشان می دهد .

بنابراین در صورت بسته شدن صفحه رشد هر چقدر که هورمون تستوسترون مصرف نمایید اندازه آلت تناسلی تغییری نمی کند . همه ی این تبلیغات بی اثر است و باعث عوارض می شود .

جراحی افزایش طول آلت تناسلی

ساختمان آلت بسیار پیچیده است و بهتر است برای مشاوره و جراحی افزایش آلت تناسلی حتما به متخصص ارولوژیست مراجعه نمایید .

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

سوالات متداول افزایش طول آلت تناسلی مردان

  • آیا آلت تناسلی کوچک مردان باعث کاهش لذت جنسی می شود ؟

اندازه میانگین 12 تا 13 در طی فعالیت نزدیکی در فضای واژن که خود اندازه میانگین آن حدود 8 تا 9 سانتی متر است به همین خاطر اندازه میانگین آلت مردان از میانگین اندازه آلت زنان بزرگتر است . پس عملا بزرگتر از این اندازه هیچ دخالتی در کاهش و یا افزایش میل جنسی ندارد .

اندازه آلت تناسلی در روابط جنسی هر چقدر باشد واژن خود را با آن هماهنگ می کند . قابلیت سازگاری واژن با ساختار آلت تناسلی باعث می شود که اندازه آلت تاثیری در روابط جنسی نداشته باشد.

در روابط جنسی تماس فیزیکی آلت با مخاط پوست واژن در ارتباط است . طبق تحقیقات نشان داده شده مخاط واژن خیلی گیرنده های قوی نیستند . ولی اصولا بالای 70 درصد بانوان با تحریک جنسی مخاط به اوج لذت جنسی نمی رسد .

  • تحت چه شرایطی می توان گفت آلت تناسلی کوچک است ؟

در شرایطی آلت کوچک یا میکرو پنیس گفته می شود که این اندازه در حالت نعوظ زیر 7 سانتی متر باشد . اگر همچین وضعیتی بود الزما بدین معنا نیست که این فرد ناتوانی جنسی دارند و مشکلاتی در روابط زناشویی خواهد داشت . واقعیت این است که این طور نیست و اندازه آلت تناسلی چه از لحاظ طول و محیط خیلی بر عملکرد و کارکرد جنسی و لذتی که شریک جنسی آن می برد، ندارد .

  • آیا ژنتیک می تواند در اندازه آلت تناسلی افراد نقش داشته باشد ؟

اصولا تمام ابعاد بدنی می تواند تحت تاثیر ژنتیک قرار بگیرد .

  • آیا پوشیدن لباس نامناسب در اندازه آلت تناسلی تاثیر دارد ؟

لباس نامناسب و تنگ پوشیدن در اندازه آلت تاثیری ندارد ولی بر روی سلامت جنسی آلت تاثیر بسزایی دارد . نظام خلقت پیش بینی کرده است که کیسه بیضه ها کمی با فاصله از بدن قرار بگیرد و کارهای طبیعی خود را انجام دهند . طبیعتا لباس های تنگ و از الیاف نایلون باعث می شود تا درجه حرارت مطلوبی برای بیضه ها به وجود نیایید و بر روی سلامت جنسی تاثیر منفی می گذارد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

برخی از خدمات دکتر مریم تراب پرهیز :

درمان ناباروری در مردان

ناباروری

رابطه بیماری واریکوسل با ناباروری

بیماری های بیضه

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − دوازده =