انزال زودرس

انزال زودرس

یکی از مشکلات جنسی و اختلالات شایع در مردان انزال زود رس است، آمار نشان داده است35 الی 40 درصد مردان با این اختلال جنسی روبرو می شوند، معمولا شایعترین اختلال جنسی در مردان انزال زود رس است که بیشتر در مردان زیر 40 سال رخ می دهد.

انزال زود رس

شایع ترین علل انزال زود رس

  • علل جسمی

زمانی که انزال زودرس براثر علل جسمی رخ می دهد مواردی نظیر تحریک بالای رفلکس عصبی انزال ، استعداد ژنتیکی و حساسیت زیاد آلت ممکن است سبب بروز این مشکل باشند .

  • علل روحی روانی

زمانی که انزال در اثر این عامل رخ می دهد ممکن است تعداد کم دفعات فعالیت جنسی ، اولین تجارب جنسی ، تکنیک های ضعیف کنترل انزال و … تاثیر گذار باشند .

زمانی که انزال زودرس رخ می دهد میان زن و مرد علاوه بر ایجاد استرس ، تعارض را به وجود می آورد ، دکتر تراب پرهیز این مشکل را بسیار مهم می دانند و توصیه می کنند هر چه سریع تر به درمان این بیماری پرداخته شود تا از عواقب جبران ناپذیر که در اثر این بیماری به وجود می آید پیشگیری شود .

یکی از مشکلات جنسی و اختلالات شایع در مردان انزال زود رس است، آمار نشان داده است35 الی 40 درصد مردان با این اختلال جنسی روبرو می شوند. دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

درمان انزال زودرس

دکتر تراب پرهیز به روش های مختلفی به درمان انزال زودرس می پردازند ، در برخی از موارد می توان انزال زود رس را داروی درمان کرد ، معمولا این داروها به شکل خوراکی و یا بی حس کننده موضعی می باشند ، دکتر تراب پرهیز با توجه به شرح حال بیمار و شرایط بیمار دارو را تجویز می نماید ، در برخی از موارد دکتر تراب پرهیز از سایر موارد برای درمان این بیماری استفاده می نماید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

برخی دیگر ازخدماتی که خانم دکتر تراب پرهیزجراح و متخصص بیماری های کلیه و مجرای ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی

بی اختیاری ادرار

درمان ناباروری در مردان

 

 

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر مریم تراب پرهیز

 

 

پاسخ

سه + سه =

Call Now Button