انواع جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان

امروزه سی و پنج درصد از کل عمل های زیبایی زنان به جراحی لابیاپلاستی اختصاص یافته است . طبق آمار بر طی یک دهه گذشته جراحی لابیاپلاستی در دنیا با رشد سی درصدی مواجه شده و طی سال های اخیر تا هشتاد درصد بین دختران جوان افزایش داشته است .

طبق تحقیقات نشان داده این عمل های زیبایی مختص زنانی نیست که از شکل آلت تناسلی خود ناراضی اند، بلکه دختران جوان در مورد شکل آلت تناسلی خود نگران هستند و تصور می کنند آلت تناسلی آن ها به قدر کافی زیبا نیست و به سمت عمل زیبایی لابیاپلاستی کشیده می شود . جراحی زیبایی زنان در ایران به شدت در حال افزایش است.

انواع جراحی زیبایی زنان

انواع جراحی زیبایی زنان

انواع جراحی های زیبایی زنان

امروزه عمل های جراحی زیبایی دستگاه تناسلی زنان شیوع بسیاری پیدا کرده است.  از میان تمام عمل های زیبایی، لابیاپلاستی جراحی شایع در بین زنان می باشد .

عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی جهت زیباسازی ظاهری دستگاه تناسلی زنان به کار می رود . معمولا متقاضیان این نوع از عمل های زیبایی افرادی هستند که از ظاهر دستگاه تناسلی خود ناراضی هستند و لابیا های آن ها بلند، تیره و یا نامتقارن است .

این افراد علاوه بر داشتن ظاهر نامناسب، دچار مشکلاتی در رابطه جنسی، ورزش کردن و لباس پوشیدن می شوند که با انجام عمل لابیاپلاستی می توان به رفع این مشکلات پرداخت .

تزریق چربی

یکی از دیگر روش های زیبا سازی دستگاه تناسلی زنان، جوانسازی واژن با تزریق چربی می باشد . این روش مناسب افرادی است که لابیا های بزرگ دارند با انجام تزریق چربی لابیا ها برجسته شده و به سمت داخل کشیده می شوند و ظاهری مطلوب و شکیل را به خود می گیرند .

معمولا چربی از بدن خود شخص مانند شکم استخراج می شود و سپس طی فرآیند آماده سازی تصفیه می شود و در نهایت به ناحیه مورد نظر تزریق می شود .

جراحی واژن و پرینه

یکی از عمل های زیبایی زنان جراحی تنگ کردن واژن یا پرینورافی می باشد . در صورتی که فردی به هر دلیل اعم از زایمان و مشکلات خاص دیگر قطر کانال زایمانی و یا واژن افزایش پیدا کرده باشد می توان با عمل جراحی پرینورافی کانال را جمع کرد و به حالت مطلوب درآورد .

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص اورولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

جراحی زیبایی واژن قسمت داخلی

معمولا کاندید جراحی زیبایی واژن زنانی هستند که یائسه شده اند یا سابقه زایمان های متعدد دارند . از دیگر افردی که کاندید جراحی زیبایی واژن قسمت داخلی هستند افرادی اند که به صورت مادرزادی دچار افتادگی کف لگن هستند . انجام جراحی زیبایی واژن قسمت داخلی سبب بهبود دستگاه ادراری، دفع و رضایت مندی جنسی افراد می شود .

نتیجه گیری

هر کدام از عمل های زیبایی زنان در یک جلسه انجام می گردد . در این نوع از جراحی ها نیازی به بیهوشی کامل نیست و با بی حسی موضعی می توان به درمان عارضه ها پرداخت .

در جراحی زیبایی واژن فرد بعد از شش ساعت بستری در بیمارستان می تواند ترخیص شود . معمولا ترمیم و بهبود کامل فرد چهل روز به طول می انجامد .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

عوارض جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

سفید کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

پاسخ

بیست + بیست =

Call Now Button