اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۳ دقیقه
جراحی زیبایی زنان

بزرگ شدن دستگاه تناسلی زنان

آنچه می خوانید...

بزرگ شدن دستگاه تناسلی زنان

آیا از ناحیه تناسلی خود ناراضی هستید ؟

ایا از بیماری های ناحیه تناسلی رنج می کشید ؟

آیا چیزی از جراحی زیبایی می دانید ؟

امروزه با پیشرفت تکنیک های جراحی زیبایی ، این روش وارد حوزه زیبایی دستگاه تناسلی شده و توانسته مشکلات زیادی را برطرف نماید . ما در این بخش به توضیح بیشتر شل شدن ناحیه تناسلی و راه های درمان آن می پردازیم .

علت شل شدن ناحیه تناسلی

ناحیه تناسلی خانم ها به دلایل مختلفی مانند افزایش سن ، زایمان ، تروما و ژنتیک ، ممکن است باعث تغییر ظاهری دستگاه تناسلی و شل شدن عضلات پرینه شوند که عمل های زیبایی متعددی برای جبران این تغییرات پیشنهاد می شوند .

جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان

در جراحی های زیبایی از عمل هایی مثل واژینوپلاستی ، پرینوپلاستی و یا لیفت با نخ برای شلی و عمل هایی که برای پیسی دستگاه تناسلی استفاده می شود مانند ماستوپلاستی و لابیاماژورپلاستی و همینطور برای تغییر شکل لابیا از لابیاپلاستی مینور استفاده می شود . همینطور برای آپدیت میشن و یا پر کردن چروک دهلی ها ، می توان از فیلر ها ، مثل ژل یا چربی یا چربی های مصنوعی استفده کرد .

مشکلات شل شدن ناحیه تناسلی

مشکلاتی که از گشادی دستگاه تناسلی ایجاد می شود ، آزار دهنده هستند . بیماران معمولا از بی اختیاری مدفوع ، کاهش رطوبت و مقاومت دیواره های ناحیه تناسلی ، بی اختیاری ادرار ، سوزش و خارش در دستگاه تناسلی رنج می برند . با انجام عمل های زیبایی می توان این مشکلات را برطرف نمود  که با استفاده از آن تیرگی ناحیه تناسلی نیز اصلاح می شود .

علت بزرگ شدن لابیا

دلیل اصلی بزرگ بودن لابیا ، ژنتیکی و مادرزادی است که در یک خانواده اندازه لابیای مینور و یا داخلی بزرگ تر از لابیا های ماژور باشند و حالت بیرون زدگی داشته باشند . به جز این مورد ممکن است ، تغییرات هورمونی که در دوران بلوغ و یا در دوران بارداری و نزدیک زایمان رخ می دهد و یا روابط جنسی ، باعث بزگ شدن لابیا مینور شود . برای رفع این مشکل راه درمانی موثری به نام لابیاپلاستی وجود دارد که یک جراحی رایج ، راحت و در عین حال سبک برای بیمار است و نیاز به مراقبت های پیچیده قبل و بعد از جراحی ندارد .

دکتر مریم تراب پرهیز بهترین جراح زیبایی زنان  با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز، به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

مزایای جراحی لابیاپلاستی

افرادی که جراحی لابیاپلاستی را انجام می دهند معمولا نتایج رضایت بخشی از جراحی دارند . مشکلاتی که با لابیا برطرف می شود از جمله :

  • استفاده از لباس زیر مناسب و مایو
  • انجام حرکات ورزشی مختلف
  • بهبود روابط جنسی
  • افزایش اعتماد بنفس و حس رضایت جنسی از خود
  • برانگیختگی جسمی در روابط جنسی

تمام موارد ذکر شده با استفاده از جراحی زیبایی لابیاپلاستی قابل رفع است .

نتیجه گیری

با توجه به پیشرفت در حوزه های مختلف پزشکی ، می توانید با تحقیقات لازم ، تمام موارد زیبایی و درمانی را بدون هیچ محدودیتی داشته باشید. شما می توانید برای کسب اصلاعات بیشتر ازبهترین جراح زیبایی زنان در تهران مشاوره بگیرید .

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

15 − نه =