بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

با افزایش سن بسیاری از زنان تمایل به انجام عمل های زیبایی در زمینه جراحی زیبایی واژن دارند، زیرا در برخی از افراد ساختار ناحیه تناسلی آن ها سبب شده تا اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و همین امر تاثیر منفی بر روی مسائل زناشویی آن ها می گذارد . لذا دیده شده است، زیباتر شدن ناحیه تناسلی زنان سبب بالارفتن عزت نفس آن و بهبود روابط زناشویی آن ها می شود، به همین خاطر است انجام جراحی زیبایی واژن طرفداران زیادی پیدا کرده است .

معمولا یکی از سوالات شایع در بین جامعه زنان این است که، بهترین جراح زیبایی زنان در تهران کیست؟ جراح زیبایی زنان باید چه ویژگی های داشته باشد؟ طبیعتا جراحی زیبایی زنان در شهر های بزرگ نظیر تهران متقاضی بیشتری نسبت به سایر شهر ها دارد و افراد برای انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب دچار سردرگمی می شوند که ما قصد داریم شما را در این انتخاب کمک نماییم، برای شناخت بهتر جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید .

دکتر تراب پرهیز

انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان

بیمار محور بودن

از ویژگی های بسیار مهمی که در انتخاب جراح زیبایی زنان تاثیر بسزایی دارد توجه به افراد مراجعه کننده و در اولویت قرار دادن خواسته ها و تقاضای آن ها است . بیمار باید با پزشک خود احساس صمیمیت کرده تا بتواند نتیجه دلخواه خود را مطرح نماید . گاهی این خواسته ها غیر ممکن است و یا به سلامتی آسیب می رساند که متخصص زیبایی خوب می تواند با توضیح کامل بیمار را از روند درمان آگاه نماید .

تجربه و سوابق جراح زیبایی زنان

تجربه و تخصص جراح زیبایی زنان بسیار مهم است . افراد باید در انتخاب جراح زنان توجه و دقت لازم را داشته باشند و به جراحی مراجعه کنند که در زمینه جراحی زیبایی و درمانی مهارت و تجربه کافی را داشته باشد . برای اطلاع از سوابق پزشک خود می توانید از مراجعه کنندگان آن مجموعه و سایت پزشکی آن جراح جستجو های لازم را انجام دهید

جراح زیبایی زنان چه ویژگی های دارد ؟

ایده زیبایی زنان حدود بیست سال پیش در دنیا به وجود آمده است . یک جراح زیبایی زنان خوب باید تجربه کافی را در زمینه زیبایی و درمانی داشته باشد و با تشخیص درست و به موقع خود بتواند فرد را از آسیب های جدی نجات دهد .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

 آشنایی با عمل های زیبایی زنان

عمل های زیبایی زنان انواع مختلفی دارد و به روش های متعددی می توان به انجام این عمل های زیبایی پرداخت . نوع جراحی زیبایی واژن با توجه به شرایط و تقاضای فرد متفاوت می باشد، که با تشخیص جراح زیبایی زنان روش جراحی مشخص می شود . اما مهمترین عمل های زیبایی زنان که امروزه طرفدار بسیاری پیدا کرده است عبارتست از:

عمل زیبایی واژن

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان در عصر حاضر جراحی زیبایی واژن می باشد . امروزه زنان در سراسر دنیا تمایل به داشتن ساختار واژن زیبا دارند و این جراحی سبب رفع گشادی واژن، رفع بی اختیاری ادرار، رفع خشکی واژن، افزایش میل جنسی، کلاژن سازی و در نهایت می توان گفت به جوانسازی واژن کمک بسزایی خواهد نمود .

خیلی از افرد تصور می کنند انجام این جراحی سبب کاهش میل جنسی آن ها می شود بلکه باید گفت، نه تنها سبب کاهش آن نمی شود بلکه تاثیر بسزایی در افزایش میل جنسی خواهد داشت .

عمل پرینورافی

پرینورافی یکی از جراحی های زیبایی واژن است، امروز جراحی زیبایی واژن و جوانسازی واژن طرفداران زیادی پیدا کرده است . این جراحی در واقع یک جراحی ترمیمی می باشد، هدف از جراحی پرینورافی کاستن سایز ورودی واژن است . افرادی که در اثر افزایش سن و زایمان های متعدد دچار شلی واژن شده اند این عمل زیبایی می تواند در زیباتر شدن ناحیه تناسلی آن ها کمک نماید .

عمل واژینوپلاستی

این عمل به عنوان یک جراحی ترمیمی به شمار می آید که می توان همراه با عمل لابیاپلاستی انجام داد . عمل واژینوپلاستی تاثیر بسزایی در جوانسازی ناحیه تناسلی واژن دارد و توانسته در رضایتمندی خانم ها موفق ظاهر شود . به طوری که روابط زوجین را بهبود بخشیده و لذت آن را دو چندان کرده است .

عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی و یا عمل جراحی زیبایی ناحیه تناسلی که به تازگی در میان زنان رایج و پرطرفدار شده است . عملی است که برای ناهنجاری های لابیا انجام می گیرد. لابیا به مرور زمان ظاهری نامناسب به خود می گیرد و یا در برخی از افراد ممکن است بزرگتر از حالت عادی باشد و یا دچار تیرگی شده و در برخی، دو طرف لابیا قرینه نباشند که عمل لابیاپلاستی انجام می گیرد که این عمل جهت اصلاح انجام می شود و به معنی حذف این قسمت از بدن نیست. زیرا با حذف آن تاثیرات منفی در حس جنسی خانم ها خواهد گذاشت .

جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی

سفید کردن واژن

روندی بسیار ساده و بی خطر می باشد که کمتر از یک ساعت در مطب قابل انجام می باشد . این پروسه هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد و فرد بعد از آن توانایی انجام کارها و فعالیت های روزمره را دارد . یکی از بهترین روش ها، سفید کردن واژن با لیزر می باشد که با توجه به شرایط و وضعیت فرد تعداد جلسات درمان آن متفاوت می باشد .

برای آشنایی بیشتر می توانید روند انجام روشن کردن واژن توسط دکتر مریم تراب پرهیز را مشاهده نمایید.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی از روش های جراحی زیبایی واژن می باشد زنانی که به دلیل افزایش وزن، زایمان و یا کاهش وزن زیبایی ناحیه تناسلی خود را از دست داده اند و این امر در رابطه زناشویی آن ها تاثیر گذاشته است و موجب کاهش اعتماد بنفس و میل جنسی آن ها گردیده است می توانند با استفاده از تزریق چربی این مشکل را برطرف کنند .

در جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی، چربی مورد استفاده برای تزریق از نواحی دیگر بدن مانند شکم، ران ها و باسن استخراج می شود و بعد از پاکسازی، برای رفع چربی های تحلیل رفته ناحیه تناسلی تزریق می شود . بیشتر زنانی خواستار استفاده از تزریق چربی می باشند که نمی خواهند برای جوانسازی واژن خود از مواد صنعتی مانند ژل استفاده کنند . در نتیجه با تزریق چربی که از بدن خود فرد گرفته می شود می توان چربی های تحلیل رفته در واژن را ترمیم کرد و ظاهر زیبایی را در واژن ایجاد نمود.

کلام آخر

هدف از ارائه این مقاله شناخت بهتر در انتخاب جراح زیبایی زنان می باشد . امیدواریم در این امر یاری گر شما عزیزان باشیم . در صورتی که هر گونه سوالی در این مورد داشته اید می توانید با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر تراب پرهیز مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

پاسخ

سه + بیست =

Call Now Button