بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران

لابیاپلاستی چیست ؟ ایا از تاثیر لابیاپلاستی در روابط زناشویی اطلاع دارید ؟

لابیا پلاستی از جراحی های زیبایی واژن است که امروزه محبوبیت زیادی بین خانم ها یافته است . این عمل تحولی شگرف در زیبایی اندام تناسلی خانم ها ایجاد کرده است به طوری که باعث شده بانوان برای جوانسازی و زیباتر شدن ظاهر واژن خود به دنبال انجام این جراحی باشند . در ادامه به توضیح بیشتر این جراحی می پردازیم .

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

افرادی که لابیاهای نامتقارن و بزرگ دارند در فعالیت های روزانه خود دچار مشکل می شوند مانند ورزش کردن و پوشیدن لباس های چسبان که ظاهر واژن را ناخوشایند می کند . لابیا ها به دلایل مختلف از جمله زایمان های پیاپی ، افزایش سن و حتی ممکن است از بدو تولد به همین شکل باشد که این امر باعث کاهش اعتماد به نفس در بانوان می شود و روابط زناشویی را تحت تاثیر قرار می دهد . حال لابیاپلاستی وارد عمل می شود و علاوه بر جوانسازی واژن با برداشتن پوست های اضافی در قسمت کلیتوریس باعث افزایش حس لذت در روابط جنسی می شود .

روند انجام لابیاپلاستی

لابیاپلاستی یک عمل سرپایی بوده و در مطب توسط بهترین جراح لابیاپلاستی انجام می شود . این جراحی بدون بیهوشی عمومی و درد بوده و در زمان حدود 30 دقیقه قابل انجام است . بعد از آن لازم به بستری شدن نیست و می توان بلافاصله به خانه بازگشت و فعالیت روزانه را از سر گرفت . تنها لازم است مراقبت هایی بعد از آن جدی گرفته شود تا نتیجه ایده آلی از عمل دریافت شود .

مراقبت های بعد از لابیاپلاستی

دوره نقاهت بعد از هر عملی طبیعی است و حتی بعد یک سرماخودگی معمولی نیز باید مراقبت هایی را تا چند روز دنبال کنید . حال در لابیاپلاستی باید سعی نمایید مواردی را در نظر داشته باشید که به شما کمک می کند عمل رضایتمندی تجربه نمایید مانند :

  • از کمپرس سرد استفاده نمایید .
  • از روابط جنسی در مدت معین شده اجتناب کنید .
  • برای مدتی از شنا و جکوزی و سونا دوری شود .
  • واژن به هیچ وجه مرطوب نماند و همیشه خشک نگه داشته شود.

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

بهترین دکتر لابیاپلاستی

جراح لابیاپلاستی با معاینه و بررسی های لازم در روز مشاوره ، روش جراحی و نوع آن را مشخص می کند و به بیمار توضیحات لازم را ارائه می دهد . این جلسه مشاوره ، بسیار اهمیت دارد چرا که بیمار باید به طور کامل توجیه شود و کامل از روند درمان و هزینه های آن آگاهی داشته باشد . گاهی بیمار بدون اطلاعات لازم درخواست به جراحی می کند که به بدن وی آسیب می رساند و یا تغییر خاصی ایجاد نمی کند . این وظیفه جراح زیبایی واژن است که در جلسه مشاوره به سوالات بیمار پاسخ درست بدهد .

پاسخ

3 × 1 =

Call Now Button