اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۳ دقیقه
جراحی لابیاپلاستی

تاثیر لابیاپلاستی در روابط زناشویی

آنچه می خوانید...

تاثیر لابیاپلاستی در روابط زناشویی

امروزه عمل لابیاپلاستی بسیار پر طرفدارشده و مراجعه کنندگان به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه هستند . عمل لابیاپلاستی چه به منظور زیبایی و چه به خاطر درد و ناراحتی در حین پوشیدن لباس های تنگ یا فعالیت ورزشی و رابطه جنسی انجم شود، افزایش رابطه جنسی را به دنبال خواهد داشت . در ادامه به عوارض لابیاپلاستی همین طور تاثیر آن در روابط زناشویی پرداخته می شود تا با داشتن آگاهی بتوانید انتخاب درست داشته باشید .

لابیاپلاستی جیست؟

لابیاپلاستی یک عمل در اندام تناسلی بانوان است که روی لابیا مینورها انجام می شود . لابیا مینور ها به هر دلیلی ممکن است خارج از اندازه نرمال خود باشند که در این حالت لابیاپلاستی می تواند جوابگوی این مشکل باشد .

جراحی لابیاپلاستی
جراحی لابیاپلاستی

دلایل بزرگ بودن لابیا مینور

لابیا مینور ها به دلایل مختلفی بزرگ هستند ، می توان افزایش سن ، زایمان ها مکرر ، کاهش وزن در افراد و همینطور ژنتیک را دلیلی برای بزرگ بودن اندازه لابیا ها دانست البته این موضوع دلیل بر نقص در اندام تناسلی نبوده و امری طبیعی است .

فواید لابیلاستی

لابیاپلاستی تاثیرات مفیدی در زندگی فرد خواهد داشت مانند افزایش میل جنسی که به دلایل مختلفی رخ خواهد داد چرا که با لابیاپلاستی درد و آسیب در حین رابطه از بین می رود. همچنین اعتماد بنفس برای فردی که قبلا لابیا های بزرگ داشته افزایش می یابد و از ظاهر خود حس رضایتمندی دارد که این خود بخش بزرگی در تحریک جنسی فرد محسوب می شود . ضمنا به خاطر برداشتن پوست های اضافه و لبه های بلند لابیاها ، کلیتوریس بهتر و بیشتر تحریک می شود که این خود در رسیدن به ارگاسم به بانوان کمک خواهد کرد .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

لابیلاستی و روابط جنسی

در قسمت خارجی ناحیه تناسلی اثر عصب کودال یکی از مهم تریم اعصابی است که میل جنسی را برقرار می کند این عصب علاوه بر اینکه به کلیتوریس و گلنس کلیتوریس و سایر قسمت های آن حس می دهند روی لابیا مینور ها نیز شبکه پیچیده ای از آن وجود دارد که میل جنسی را انتقال می دهد . در نتیجه تاکید می شود که در انتخاب پزشک دقت لازم را داشته باشید چرا که با انجام غیر اصولی لابیاپلاستی به این قسمت باعث کاهش میل جنسی خواهد شد . اما اگر پوسته و کلاهک کلیتوریست به طور صحیح و درست نازک شود و جراح زیبایی زنان به درستی با تکنیک لابیلاستی آشنا باشد و شبکه عصبی آن ناحیه را بشناسد ، لابیاپلاستی نه تنها میل جنسی را کاهش نمی دهد بلکه باعث افزایش سطح تماس به گلنس کلیتوریس شده و به مراتب میل جنسی افزایش می یابد .

کلام آخر

در بین عمل های زیبایی که امروزه انجام می شود ، لابیاپلاستی با توجه به بهبود بخشیدن در عملکرد اندام تناسلی توانسته نقش پررنگی در بین بانوان داشته باشد اما باید توجه داشت این عمل زیبایی باید توسط شخص کارآمد و متبحر انجام شود تا بتوانید نتیجه مطلوبی را دریافت نمایید . برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید از متخصص زیبایی زنان مشاوره بگیرید.

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − شش =