تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

بسیاری از بانوان بخصوص بانوانی که زایمان طبیعی داشته اند بدلیل گشاد شدن واژن اعتماد بنفس خود را در روابط زناشویی ار دست داده اند، با جراحی زیبایی واژن می توان با تقویت عضله ناحیه واژن مشکل گشادی واژن را برطرف کرد و باعث بهبود کیفیت زندگی بانوان شد .

تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

لیزر مونالیزاتاچ که یک روش غیر تهاجمی می باشد برای تنگ کردن واژن ، جوانسازی واژن و برطرف کردن خشکی و آتروفی واژن روشی بسیار موثر می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد .

نحوه انجام تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر یک روش ایمن می باشد و بدون درد انجام می گیرد . به منظور تنگ کردن واژن پزشک اسپکولوم میله کوچک حاوی لیزر را به آرامی وارد واژن می کند تا لیزر کل طول دیواره واژن را پوشش دهد.

مراقبت بعد از لیزر تنگ کردن واژن

بعد از تنگ کردن واژن با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن یا لیزر مونالیزا تاچ نیاز است که مراقبت هایی توسط خود فرد صورت گیرد . به تمامی توصیه های پزشک گوش فرا دهید و از انجام دادن کارهای سنگین خودداری نمایید . استراحت کافی داشته باشید و رژیم غذایی مناسب، برای داشتن رابطه جنسی با شریک خود مدت زمانی که تعیین شده است اجازه دهید سپری شود و بعد از گذشت این مدت رابطه جنسی خود را شروع کنید.

تعداد جلسات لازم برای درمان

تعداد جلسات لازم برای تنگ کردن واژن با لیزر به میزان شل شدگی بافت واژن بستگی دارد در برخی از بیماران نیاز به یک جلسه درمانی و در برخی دیگر نیاز به 2 جلسه درمان می باشد . جراح زیبایی زنان در جلسه مشاوره بعد از بررسی و معاینات لازم تعداد جلسات درمان را تعیین می کند .

ماندگاری نتایج لیزر

ماندگاری نتایج به شدت شل شدن واژن بستگی دارد، اما بطور معمول ماندگاری نتایج لیزر بین 18 ماه تا 2 سال می باشد ، به همین علت توصیه می شود بعد از گذشت 12 تا 18 ماه دو مرتبه به منظور تنگ کردن واژن لیزر انجام گیرد .

هزینه

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد، تعداد جلسات درمان در این هزینه تاثیر گذار می باشد . برای کسب اطلاعت بیشتر در رابطه با تنگ کردن واژن با لیزر و هزینه آن می توانید مشاوره های لازم را از طریق را های ارتباطی سایت از دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری ککلیه و مجاری ادراری و جراح زیبایی زنان دریافت نمایید .

برخی دیگر ازخدماتی که خانم دکتر تراب پرهیز جراح ومتخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان واریکوسل

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی و….

بی اختیاری ادرار  و نازایی، پروستات

راه های ارتباطی با دکتر مریم تراب پرهیز

کانال تلگرام دکتر مریم تراب پرهیز: dr_torabparhiz

اینستاگرام دکتر مریم تراب پرهیز: drtorabparhiz

پاسخ