اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

0 / 5. 0

۳ دقیقه
جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان

جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان

آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان

اندازه آلت تناسلی در مردان یکی از مهم ترین موارد در افزایش اعتماد بنفس آن ها به شمار می آید . مردان همیشه در این مسئله وسواس ویژه ای به خرج می دهند . اصولا تمایل به افزایش سایز و رفع مشکلات آلت تناسلی منجر به درخواست جراحی زیبایی آلت تناسلی در مردان می باشد .

اولین جراحی زیبایی آلت تناسلی در اواخر دهه 1980 به منظور افزایش طول و یا افزایش ضخامت در ایالات متحده شروع شد  .به علت نتیجه مناسبی که از جراحی های زیبایی آلت تناسلی حاصل شده است ، بسیاری از مردان تمایل به انجام این جراحی دارند .

جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان
جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان

جراحی آلت تناسلی به چه منظور استفاده می شود ؟

  • مناسب ترین جراحی برای مردانی می باشد که آلت تناسلی کوچک دارند .
  • به منظور درمان سرطان آلت تناسلی
  • رفع مشکلات مادرزادی
  • رفع قطع شدگی آلت تناسلی
  • جراحی افزایش طول آلت تناسلی

انواع جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان

جراحی افزایش طول آلت تناسلی مردان

ممکن است به منظور افزایش طول آلت تناسلی، روش های مختلفی به گوش شما رسیده باشد . که تمامی این روش ها تبلیغاتی بیش نیست و روش مناسبی برای درمان به شمار نمی آید . متخصص اورولوژی به منظور درمان و افزایش طول آلت تناسلی از جراحی استفاده می نماید .

از عمده ترین مواردی که در جراحی زیبایی آلت تناسلی درخواست می شود، جراحی افزایش طول آلت تناسلی مردان است . این روش یکی از پیچیده ترین روش های جراحی است و بعد از جراحی می توان نتیجه را مشاهده نمود  .

افزایش ضخامت آلت تناسلی مردان

از دیگر روش های جراحی زیبایی آلت تناسلی مردان، افزایش ضخامت آن می باشد . این جراحی را می توان با افزایش طول آلت به طور همزمان انجام داد .

به منظور افزایش ضخامت از تزریق چربی و یا قرار دادن گرافت درم در ناحیه مورد نظر استفاده می شود . انتخاب روش مناسب برای افزایش طول آلت تناسلی با توجه به نظر پزشک می باشد .

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص اورولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

جراحی کجی آلت تناسلی مردان

ابتدا باید مشخص شود که کجی آلت تناسلی در شما از نوع اولیه و یا ثانویه می باشد . در صورت وجود کجی ثانویه با استفاده از جراحی می توان به درمان این مشکل پرداخت . روش های مختلفی همچون تزریق به آلت تناسلی، دارو درمانی و … برای رفع این مشکل وجود دارد ولی هیچ کدام از نظر پزشکی تایید نشده است . لذا اگر دچار مشکل کجی در آلت تناسلی خود هستید، بهتر است برای درمان به یک متخصص اورولوژی مراجعه نمایید .

هزینه جراحی زیبایی آلت تناسلی

این جراحی همان طور که قبلا اشاره شد، یکی از پیچیده ترین جراحی ها زیبایی به شمار می آید . جراحی زیبایی در مردان با توجه به نوع مشکل آن ها ( افزایش سایز، افزایش ضخامت و یا رفع کجی ) هزینه متفاوتی دارد . به همین علت به منظور اطلاع دقیق از هزینه جراحی زیبایی مردان به یک متخصص اورولوژی مراجعه کنید .

نتیجه گیری

استفاده از روش های نامناسب برای افزایش طول آلت و یا ضخامت ممکن است عوارضی به همراه داشته باشد . بنابراین برای انجام جراحی زیبایی آلت تناسلی با یک متخصص اورولوژی مشورت نمایید . گاهی ممکن است بیش از حد حساس شده باشید و نیاز به انجام این جراحی نداشته باشید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

افزایش طول آلت تناسلی مردان

تاثیر مواد نیروزا بر عملکرد جنسی مردان

کجی آلت تناسلی

پیچ خوردگی بیضه

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفت =