اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

0 / 5. 0

۳ دقیقه
جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی ناحیه تناسلی زنان

آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی ناحیه تناسلی زنان

امروزه عمل های زیبایی دستگاه تناسلی در میان خانم ها محبوبیت بسیاری پیدا کرده است که عمل زیبایی لابیاپلاستی شیوع بیشتری دارد . بسیاری از بانوان فکر می کنند اندام تناسلی غیر طبیعی دارند که از این بابت دچار نگرانی می شوند . ما در این بخش به توضیح بیشتر جراحی زیبایی اندام تناسلی می پردازیم و موارد لزوم آن را بیان می کنیم .

دستگاه تناسلی خانم ها

تیره بودن و بزرگ بودن اندام های تناسلی خانم ها امری طبیعی و علمی بوده و در صورت نارضایتی می توان به درخواست خود شخص ، عمل زیبایی تناسلی انجام داد .

لابیای بدن زنان آن دسته از دستگاه تناسلی است که در قسمت داخل آن قرار گرفته و در بعضی موارد ممکن است به صورت بلند ، چروک و نامتقارن باشد . این موارد ممکن است باعث آسیب و یا اذیت شدن بیمار شود و از نظر شکل ظاهری برای شخص ، محبوب نباشد و یا موقع لباس پوشیدن ، ورزش کردن و یا هنگام سکس دچار مشکل شوند که تمامی این مورد را می توان با استفاده از عمل زیبایی لابیا برطرف نمود .

جراحی زیبایی زنان

طریقه انجام لابیاپلاستی

عمل جراحی لابیاپلاستی عملی است که روی لب های آلت تناسلی انجام می شود این جراحی به صورت سرپایی و در مطب صورت می گیرد . برای انجام این جراحی نیاز به بیهوشی کامل نیست و با بی حسی موضعی قابل انجام است . این جراحی بدون درد بوده و از آنجایی که بیشتر موارد جراحی ، با لیزر بجای تیغ جراحی انجام می شود ، میزان خونریزی در حد قابل توجهی کاهش می یابد و سرعت التیام زخم ، به مراتب بیشتر می شود .

برای اشنایی بیشتر می توانید توضیحات دمتر مریم تراب پرهیز در مورد جراحی لابیاپلاستی را مشاهده نمایید.

 

لابیاپلاستی هنگام زایمان

هم زمانی جراحی زیبایی زنان بخصوص لابیاپلاستی با زایمان زنان ، می تواند نتیجه مطلوب را نداشته باشد و اصلا توسط متخصص زیبایی زنان توصیه نمی شود .

در دوره بارداری آناتومی دستگاه تناسلی و جریان خون آن قسمت ، تغییرات فاحشی دارد به طوری که جریان خون قسمت تناسلی حدود دو برابر و یا بیشتر می شود و به علت تغییرات و ورمی که در دستگاه تناسلی ایجاد می شود ، زمان مناسبی برای انجام جراحی لابیاپلاستی و دیگر جراحی های زیبایی نمی باشد . بهتر است این جراحی ها حداقل به 4 هفته بعد از زایمان به تعویق بیافتد که ساختار دستگاه تناسلی به حالت قبل برگردد .

مراقبت بعد از جراحی لابیاپلاستی

  • معمولا سه روز بعد از انجام جراحی نیاز به شستشو نیست و بعد از آن می توان از محلول های ضدعفونی کننده برای شستشو استفاده کرد .
  • حتما ناحیه باید خشک نگه داشته شود .
  • از لباس های چسبان استفاده نشود و تا دو هفته از پوشیدن لباس های زیر اجتناب گردد .
  • بعد از یک هفته حتما برای معاینه به پزشک مراجعه شود .
  • از کرم های مخصوص برای ترمیم زخم استفاده شود ( حتما با هماهنگی پزشک متخصص خود استفاده شود ) .
  • تا یک ماه بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی نباید نزدیکی داشته باشد .
دکتر مریم تراب پرهیز متخصص اورولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

نتیجه گیری

جراحی زیبایی تناسلی می تواند ظاهر زیبایی به اندام تناسلی شما بدهد . در صورت نیاز می توانید برای کسب اطلاعات دقیق و استفاده از روش های جدید و ایمن به بهترین جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید.

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =