اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۳ دقیقه
جراحی زیبایی زنان

چرا جراحی زیبایی واژن محبوبیت دارد؟

آنچه می خوانید...

چرا جراحی زیبایی واژن محبوبیت دارد؟

در مورد پرینورافی چیزی شنیده اید ؟ آیا می دانید پرینورافی یا تنگ کردن واژن یکی از راه های زیبایی واژن است . لابیاپلاستی چطور ؟ آیا می دانید امروزه مخاطبان بسیاری یافته است . در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه کسب نمایید .

عمل لیزر واژینال چیست و چگونه انجام می شود ؟

عمل لیزر واژینال جز جدیدترین روش های عمل واژن حساب می شود که یک عمل بدون ریسک و غیر تهاجمی محسوب می شود  و به منظور تنگ کردن واژن در بانوانی که سن آنها بالا رفته است و دچار بزرگ شدن واژن شده اند استفاده می شود و با انجام این عمل می توان مواردی مانند خشکی و سوزش در واژن را برطرف کرد و در کنار این اقدام امکان عفونت در واژن نیز به دلیل کوچک تر شدن واژن کاهش پیدا می کند.

در حال حاضر لیزر را می توان یکی از روش های درمانی بی عارضه و با کیفت نام برد .

جراحی زیبایی زنان

نتیجه حاصل از کوچک کردن واژن

در هر یک از عمل های انجام شده که هدف آن کوچک کردن واژینال بوده است ، واژن ظاهر زیبایی پیدا کرده است وعلاوه بر آن انقباضات ناحیه واژن تصحیح پیدا کرده است و سوزش و خشکی این ناحیه برطرف شده است .

عوارض ناشی از لیزر واژینال

انجام این عمل هیچگونه عوارضی ندارد و تنها می بایست تا یک هفته از رابطه جنسی خودداری کرد .

چگونگی استفاده از لیزر برای جوانسازی واژن

استفاده از لیزر باعث می شود سلول های کولاژن ساز تحریک شوند و در قسمت واژن و در ناحیه بیرونی پوست سبب می شود مخاط واژن ضخیم شود . رطوبت را در این قسمت افزایش داده و  خشکی واژن را برطرف می کند .

همچنین خانم دکتر تراب پرهیز در این باره ذکر می کنند انجام جوانسازی با لیزر بدون نیاز به بی حسی انجام می شود و لازم نیست افراد قبل از انجام عمل مراقبت خاصی داشته باشند و تنها قبل از انجام باید توسط جراح زیبایی زنان معاینه شود تا هیچگونه بیماری نداشته باشد . در صورت داشتن عفونت باید تا زمان بهبود آن صبر کنید و بعد از آن اقدام به جوانسازی واژن با لیزر نمایید .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

مراقبت بعد از جوانسازی واژن با لیزر

از مهمترین دلایل محبوبیت این روش دوره نقاهت کوتاه در عین با کیفیت بودن آن است . بعد از انجام جوانسازی لازم نیست بستری شوید . تنها به مدت ۳ تا یک هفته از داشتن رابطه جنسی خودداری نمایید و در مدت زمان محدود از رفتن به استخر خودداری گردد که معمولا با هماهنگی پزشک انجام می شود .

کلام آخر

زیبایی در هر موقعیتی باعث با انگیزه شدن و بالا رفتن اعتماد بنفس در افراد می شود . لازم است بدانید متخصص بودن پزشک در نتیجه بسیار اهمیت دارد و بهتر است در انتخاب پزشک خود دقت لازم را داشته باشید . تا بتوانید رضایت مورد قبول خود را داشته باشید .

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شانزده − یک =