اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۵ دقیقه
جراحیی زیبایی زنان در تهران

جراح زیبایی زنان خوب در تهران

آنچه می خوانید...

جراح زیبایی زنان خوب در تهران

همان اندازه که سلامت و بهداشت دستگاه تناسلی زنان در روند بارداری، زایمان و تولد فرزندی سالم اهمیت دارد. زیبایی  واژن نیز برای داشتن روابط زناشویی با کیفیت حائز اهمیت است. زیبایی زنان فقط محدود به زیبایی صورت آن ها نمی شود. و معیار های دیگری از جمله تناسب اندام، زیبایی پوست و زیبایی اندام تناسلی نیز از دیگر موارد زیبایی محسوب می شود. با افزایش سن و بر اثر زایمان آسیب های زیادی به بدن زنان وارد می شود. افتادگی رحم، گشادی واژن، چسبندگی رحم، پارگی دیواره رحم و… از جمله آسیب های احتمالی دستگاه تناسلی زنان است. امکان ترمیم و زیبا سازی مجدد این اندام ها تحت نظر جراح زیبایی زنان خوب در تهران جایی برای نگرانی باقی نگذاشته است.

انواع جراحی زیبایی زنان

جراحی زیبایی زنان فقط مختص اجزای صورت نمی شود. طیف گسترده ای از روش هایی برای ترمیم  و جوانسازی پوست صورت و بدن و جراحی های مربوط به زیبایی دستگاه تناسلی را شامل می شود. هر نشانه ای از پیری در پوست و بدن زنان اعتماد به نفس انان را تهدید می کند. علاقه ی زنان به جوان ماندن و زیبایی ریشه ای دیرینه دارد. در ادامه درباره ی انواع جراحی زیبایی زنان به اختصار شرح داده می شود.

جراح زیبایی خوب در تهران برای لابیاپلاستی

قسمت خارجی اندام تناسلی زنان از سه بخش تشکیل می شود: کلیتوروس، لابیا مینور و لابیا ماژور. در جراحی زیبایی لابیاپلاستی در واقع در شکل و اندازه ی این لابیا ها تغییر ایجاد می کنند. برخی از زنان از اندازه یا شکل نا متقارن لبه های بیرونی واژن خود رنج می برند و از شریک جنسی خود خجالت می کشند. اقدام به جراحی زیبایی واژن تحت نظر جراح زیبایی زنان خوب در تهران می تواند مشکل آنان را با کمترین عوارض حل کند.

جراح زیبایی خوب در تهران برای تنگ کردن واژن

با توجه به این حقیقت که تنگی واژن یکی از ملاک های افزایش لذت جنسی محسوب می شود. بدیهی است که جراحی زیبایی تنگ کردن واژن طرفداران زیادی داشته باشد. زایمان طبیعی و گذر زمان از عواملی است که باعث کاهش خاصیت ارتجاعی عضلات واژن می شود و نیاز به تنگ کردن واژن را بالا می برد. برای تنگ کردن واژن روش های متفاوتی رایج است که از این میان می توان پرینورافی، تنگ کردن واژن با لیزر اشاره کرد.

انتخاب روش تنگ کردن واژن به شرایط بیمار و وضعیت سلامت عمومی او بستگی دارد و به تشخیص پزشک بهترین روش برای تنگ کردن واژن اعمال می شود.

افراد مناسب برای جراحی زیبایی

جراحی زیبایی زنان علاوه بر زیبایی در موارد زیادی جنبه ی درمانی دارد. برای مثال در جراحی لابیاپلاستی افراد بر اثر بزرگ بودن لابیا های خارجی واژن دچار درد و سوزش یا عفونت های مکرر می شوند.

بیشتر افراد برای رفع تیرگی های واژن، گشادی واژن و کوچکی یا بزرگی و نامتقارن بودن لابیا های واژن اقدام به جراحی های زیبایی زنان می کنند.

نکات لازم قبل از انجام جراحی های زیبایی

از جمله موارد مهم پیش از انجام جراحی های زیبایی زنان انتخاب پزشک است. مهارت و تجربه ی پزشک و انجام جراحی در محیطی پاکیزه با امکانات کافی از جمله ملاک های اساسی برای انجام جراحی زیبایی محسوب می شود. بیمار باید پیش از جراحی طی جلسه ی مشاوره از روند جراحی و عوارض آن مطلع شود و نسبت به نتیجه ی جراحی رویکردی حقیقی پیدا کند. ارتباط پزشک با بیمار و اطمینان بیمار باعث آرامش در حین جراحی و پس از آن می شود. و در حصول نتیجه ی مطلوب موثر است.

یکی از روش های متداول برای یافتن جراح زیبایی زنان خوب در تهران، پرس و جو از دیگران و استفاده از تجربیات اطرافیان است. البته جلسات مشاوره و معاینه پیش از جراحی در تصمیم گیری موثر است.

دکتر مریم تراب پرهیز
جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری و جراح زیبایی زنان با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

نتیجه گیری

درصورتی که قصد دارید برای زیبایی اندام تناسلی خود و افزایش لذت جنسی اقدام نمایید. با کسب اطلاعات جامع ملاک های اولیه و لازم برای انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان در تهران را در نظر بگیرید. نکات و توصیه های پزشک خود را پیش از جراحی جدی بگیرید و در صورت استفاده از داروهای خاص یا داشتن بیماری های زمینه ای از قبل به پزشک اطلاع دهید. رعایت دقیق نکات بهداشتی و مراقبتی پس از جراحی می تواند بهبودتان را تا حد قابل توجهی تسریع کند.

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + بیست =