اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۷ دقیقه
تزریق چربی به واژن

جوانسازی واژن با تزریق چربی

آنچه می خوانید...

واژن هم مانند سایر اجزای بدن با افزایش سن تغییراتی در آن بوجود می آید و از زیبایی آن کاسته می شود که این امر موجب کاهش روابط زناشویی و میل جنسی می شود. که روش های بسیاری مانند جراحی زیبایی واژن با لیزر، جراحی زیبایی واژن با نخ ، جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل، جراحی زیبایی واژن با پی آر پی و جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی عنوان شده است که تمامی این روش ها موجب جوانسازی واژن می شوند و ظاهر زیبایی را در آن بوجود می آورند در این قسمت به توضیح مختصری در رابطه با جوانسازی واژن با تزریق چربی پرداخته شده است تا در این زمینه اطلاعات بیشتری را کسب نمایید.

جوانسازی واژن با تزریق چربی چیست؟

به طور کلی، جوانسازی لابیا ماژور ترکیبی از جراحی ها یا روش هایی است که برای ایجاد ظاهری جوان تر به لابیا ماژور طراحی شده اند. لابیاهای ماژور زیبایی پر، سفت و یک خط صاف در محل اتصال بالای ران های زن تشکیل می دهند. مانند بسیاری از استانداردهای زیبایی، لابیا بزرگ ایده آل بر اساس فرهنگ و جغرافیا متفاوت است. برخی از خانم ها لب های ماژور پر و چاق را جذاب می دانند، در حالی که سایر خانم ها لابیا ماژور کوچک و فشرده را ترجیح می دهند. در هر صورت، انتقال چربی به لابیا ماژور می‌تواند برای بزرگ‌ کردن و افزایش اندازه لابیا ماژور طبیعی یا باد کردن و جوان‌سازی لابیا ماژور کاهش حجمی شده و پیری استفاده شود. برای ارائه نتایج بهینه، دکتر تممن اغلب انتقال چربی به لابیا ماژور را همراه با کاهش لابیا ماژور انجام می دهد. این ترکیبی از روش‌ ها مانند بزرگ کردن سینه با لیفت عمل می‌کند کاهش لب‌های بزرگ پوست اضافی و آویزان را از بین می‌برد در حالی که انتقال چربی میزان بهینه‌ای پری و نرمی را فراهم می‌کند.

تزریق چربی به واژن یکی از روش های جراحی زیبایی واژن می باشد زنانی که به دلیل افزایش وزن، زایمان و یا کاهش وزن زیبایی ناحیه تناسلی خود را از دست داده اند و این امر در رابطه زناشویی آن ها تاثیر گذاشته است و موجب کاهش اعتماد بنفس و میل جنسی آن ها گردیده است می توانند با استفاده از تزریق چربی این مشکل را برطرف کنند.

تزریق چربی به واژن چگونه انجام می شود؟

در جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی، چربی مورد استفاده برای تزریق از نواحی دیگر بدن مانند شکم، ران ها و باسن با استفاده از روش لیپوماتیک استخراج می شود و بعد از پاکسازی، برای رفع چربی های تحلیل رفته ناحیه تناسلی تزریق می شود. بیشتر زنانی خواستار استفاده از تزریق چربی می باشند که نمی خواهند برای جوانسازی واژن خود از مواد صنعتی مانند ژل استفاده کنند. در نتیجه با تزریق چربی که از بدن خود فرد گرفته می شود می توان چربی های تحلیل رفته در واژن را ترمیم کرد و ظاهر زیبایی را در واژن ایجاد نمود.

در صورت نیاز می توان دو مرتبه تزریق را انجام داد؟

تزریق مجدد چربی هیچ گونه عوارضی ندارد و در صورت نیاز تزریق می تواند دو مرتبه انجام شود. چربی تزریق شده به مرور زمان به بافت زیر پوست جذب می شود و در نتیجه میزان تاثیر گذاری آن کمتر می شود که در این صورت می تواند تزریق دو مرتبه با تایید پزشک صورت گیرد.

چه کسانی کاندیدای مناسبی برای انجام عمل تزریق چربی به اندام تناسلی زنان هستند؟

بیمارانی که قصد انتقال چربی به لابیا ماژور را دارند معمولاً به دو دسته تقسیم می‌شوند:

1) زنانی که به دنبال داشتن تنه‌ای جذاب و منحنی هستند و در عین حال پری لب‌های بزرگ و مونس پوبیس را افزایش می‌دهند.

2) زنانی که مایل به جوان‌سازی یک تنه کم‌پر شده، افتاده یا افتاده هستند. لابیا ماژور پیر با انتقال چربی و احتمالاً کاهش لابیا ماژور. مانند تمام جراحی‌های زیبایی انتخابی، بهترین کاندید برای انتقال چربی به لب‌های بزرگ، زنان غیر سیگاری نزدیک به وزن ایده‌آل خود با تمام مشکلات پزشکی تحت کنترل هستند. علاوه بر این، زنان علاقه مند به انتقال چربی به لابیا ماژور باید ذخایر کافی چربی برای برداشت با لیپوساکشن داشته باشند. مقدار چربی مورد نیاز برای انتقال چربی به لابیا بزرگ و/یا مونس پوبیس بسته به نتیجه مورد نظر متفاوت است.

چه کسانی نباید از این روش جهت جوانسازی واژن خود استفاده کنند؟

زنانی که اخیراً زایمان کرده اند، در حال کاهش وزن قابل توجهی هستند یا دارای مشکلات پزشکی کنترل نشده هستند، کاندیدای ایده آلی برای انتقال چربی به لابیا بزرگ نیستند. علاوه بر این، بیمارانی که جوانسازی لابیا ماژور را با انتقال چربی در نظر می گیرند باید بدون ایجاد تغییر شکل کانتور یا نتیجه غیر جذاب در طول لیپوساکشن، چربی اضافی کافی برای برداشت در دسترس داشته باشند. برای آن دسته از زنانی که چربی کافی برای انتقال ندارند، پرکننده‌های پوستی نیز ممکن است گزینه‌ای برای پر کردن و جوان‌سازی لابیا ماژور باشند. دکتر تراب پرهیز در طول مشاوره شما در ، یا از طریق مشاوره آنلاین، همه گزینه های جوانسازی لابیا ماژور را مورد بحث قرار می دهد.

قبل و بعد از جوانسازی واژن چه باید کرد؟

دکترتراب پرهیز در انتقال چربی به لابیا بزرگ، کاهش لابیا ماژور، لابیاپلاستی، سفت کردن واژن و سایر جراحی های زیبایی اندام تناسلی زنان تخصص دارد. لازم به ذکر است که درک جزئیات ظریف مانند استحکام و بهبود تقارن در عکس ها دشوار است.

بهبودی پس از تزریق چربی به واژن

زمانی که دکتر تراب پرهیز به عنوان یک روش منفرد یا در ترکیب با کاهش لابیا ماژور انجام می شود، معمولاً در مطب خود در تهران، ، انتقال چربی به لابیا ماژور را تحت بی حسی موضعی انجام می دهد. بیماران در طول عمل کاملاً بیدار هستند، می‌توانند در روز جراحی به مطب بروند و برگردند، همان روز به خانه بروند و زمان استراحت یا درد کمی دارند. اکثر بیماران داروهای ضد درد نادر مصرف می کنند و می توانند در عرض یک تا دو روز به سر کار خود بازگردند. مانند سایر جراحی‌های ناحیه تناسلی خارجی، بیماران باید از ورزش‌های شدید، آمیزش واژینال، استفاده از تامپون و نشستن در آب ایستاده به مدت شش هفته پس از انتقال چربی به لابیا بزرگ خودداری کنند. بسته به محل اهداکننده و مقدار چربی برداشت شده، دکتر تممن ممکن است لباس های فشرده را در محل لیپوساکشن به مدت شش هفته پس از جراحی توصیه کند. به ندرت، هنگامی که حجم زیادی از لیپوساکشن انجام می شود، ممکن است یک درن در محل اهدا کننده لیپوساکشن قرار داده شود تا تخلیه و تورم بعد از عمل کاهش یابد.

هزینه انتقال چربی به واژن چقدر است؟

قیمت انتقال چربی به لابیا بزرگ، زمانی که تحت بی حسی موضعی انجام می شود متغیر می باشد. هزینه جوان‌سازی لابیا ماژورا زمانی که با سایر روش‌ها ترکیب می‌شود، زمانی که تحت بیهوشی عمومی انجام می‌شود، و زمانی که حجم بیشتری از لیپوساکشن انجام می‌شود، افزایش می‌یابد. در طول مشاوره حضوری یا آنلاین اولیه شما، تمام جنبه های قیمت گذاری را بررسی خواهند کرد.

تزریق چربی به واژن عوارضی هم در پی دارد؟

مانند تمام روش‌های انتقال چربی، تمام چربی‌هایی که به لابیا بزرگ منتقل می‌شوند. به دلیل این عدم قطعیت، برخی از بیماران در نهایت ممکن است نتیجه نهایی کامل تری را ترجیح دهند و بنابراین برای دستیابی به نتیجه مطلوب، دور دوم لیپوساکشن و انتقال چربی به لابیا بزرگ را در نظر بگیرند. برای جلوگیری از این عارضه جانبی، دکتر تراب پرهیز معمولاً در حین انتقال چربی بیش از حد لابیا ماژور را پر می کند تا این کاهش حجم مورد انتظار را جبران کند. علاوه بر این، ممکن است به دنبال لیپوساکشن با انتقال چربی به لابیا بزرگ، عدم تقارن، حجم بیش از حد، یا نقص در محل اهدا کننده وجود داشته باشد. دکتر تراب پرهیز که با بیماران خود مانند خانواده خود رفتار می کند. او تمام اقدامات احتیاطی را انجام می دهد و همیشه برای اطمینان از یک نتیجه ایمن، طبیعی و زیبا تلاش می کند.

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهار × 3 =