درمان کجی آلت تناسلی

درمان کجی آلت تناسلی

آیا کجی آلت تناسلی مردان باعث ناباروری می شود؟

آیا این انحراف درمان دارد؟

یکی از مشکلاتی که بیماران جوان برای آن مراجعه می کنند وجود انحراف در آلت تناسلی آن ها است . این مشکل شاید ایجاد درد و ناراحتی فیزیکی نکند اما در روند زناشویی و کیفیت زندگی فرد اثر بسزایی خواهد داشت . انحراف آلت در مردان می تواند در بین افراد ایجاد ضعف روحی کند و از نظر روانی نتوانند به رضایتمندی مطلوب برسند . در این بخش به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

کجی آلت تناسلی

کجی آلت تناسلی

کجی آلت تناسلی یک بیماری نسبتا شایع است به طوری که حدود ده درصد مردان به آن مبتلا می شوند . کجی آلت می تواند به سمت پایین ، بالا و یا چپ و راست باشد . این میزان کجی می تواند از بسیار خفیف تا بسیار شدید است و در بین مردان متفاوت می باشد . می توان گفت 1 تا 3 درصد از افراد مبتلا ، مشکل الت تناسلی در آن ها شدید است . در این شرایط فرد نمی تواند ارتباط جنسی برقرار کند و متعاقبل مشکلات باروری نیز در پی خواهد داشت .

انواع کجی آلت تناسلی

به طور کلی کجی آلت تناسلی در مردان به دو دسته تقسسیم می شود :

  • کجی مادرزادی که از ابتدا در فرد وجود دارد .
  • کجی اکتسابی به طوری که فرد به مرور زمان به آن دچار می شود و کسب می کند .

عوارض کجی آلت تناسلی

زمانی که میزان کجی آلت بیش از 45 درجه باشد باعث عدم مقاربت می شود و در مدت طولانی سبب ایجاد ناتوانی جنسی روحی روانی فرد می شود . به این خاطر توصیه می شود به محض اطلاع از بیماری برای درمان اقدامات لازم انجام شود .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

درمان کجی آلت تناسلی

درمان کجی آلت تناسلی زمانی انجام می شود که فرد نتواند به نعوظ برسد و یا در صورت نعوظ نتواند دخول مناسب و سکس موفق داشته باشد در این صورت به سراغ درمان می رویم . برای درمان انحراف و یا کجی آلت تناسلی تکنیک های مختلفی وجود دارد اما تنها راه موثر، عمل جراحی است و فرد بعد از انجام جراحی درمان می شود و سلامت جنسی خود را باز می یابد . ممکن است روش برش و دوخت مجدد که به عنوان یک روش درمانی تعیین می شود ، بیمار را دچار اختلال نعوظ کند به این خاطر استفاده از جراحی عمومیت بیشتری دارد .

حسن جراحی، بدون عارضه بودن آن است و ناتوان کننده نیست . این عمل سرپایی بوده و تا حدود 90 درصد بیمار به بهبودی کامل می رسد .

نتیجه گیری

انحراف آلت تناسلی در زندگی شخصی فرد تاثیر می گذارد و می تواند در روند زناشویی وی اختلال ایجاد کند . شما می توانید با مشاوره از متخصص اورولوژی اطلاعات بیشتری در این زمینه داشته باشید .

پاسخ

3 × یک =

Call Now Button