روش های تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن

آیا به دنبال زیبایی واژن هستید ؟

آیا می دانید با چه روش هایی می توان تنگ کردن واژن را انجام داد ؟

امروزه زیبایی در بین افراد اهمیت ویژه ای پیدا کرده است و خانم ها از این جهت بیشتر به زیبایی و ظاهر خود اهمیت می دهند . این موضوع باعث افزایش اعتماد به نفس و روحیه شاد در آنها می شود . زیبایی در اندام تناسلی نیز جزو این بحث بوده و با پیشرفت تکنولوژی روش های متعددی برای آن معرفی می شود . تنگ کردن واژن یکی از موارد زیبایی و جوانسازی واژن در بانوان بوده و می توان با روش های مختلف آن را انجام دارد . در ادامه به توضیح بیشتر آن می پردازیم .

تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن

روش های تنگ کردن واژن متفاوت است و می توان به دو گروه آن ها را تقسیم کرد . روش هایی که با جراحی انجام می شوند از جمله جراحی واژینوپلاستی ، ترمیم خدامی – خلفی  و یا استفاده از روش های غیر جراحی مانند استفاده از لیزر ، تزریق فیلر و یا لیفت با نخ و rf .

انتخاب روش مناسب برای تنگ کردن واژن

اینکه کدام روش مناسب بوده و برای مراجعه کننده بهتر است و نیازهای بیمار را برطرف می کند در اولین معاینه مشخص می شود . در این معاینه  سن بیمار ، تعداد زایمان ها و وضیت جسمانی بیمار تعیین کننده نوع روش خواهد بود که متخصص روش مناسب را به بیمار توصیه می کند تا بتواند بهترین نتیجه را از عمل دریافت نماید .

مزایای تنگ کردن واژن با لیزر

مزایای استفاده از جوانسازی واژن با استفاده از روش های غیر جراحی بسیار متعدد هستند این روش ها safe بوده و به صورت سرپایی انجام می شود . بدون عارضه هستند و نیاز به بیهوشی عمومی و بستری شدن ندارند . برای انجام تنگ کردن واژن و زیبایی ناحیه تناسلی با این روش ها محدودیت سنی وجود ندارد و خانم ها در هر مقطعی می توانند انجام دهند . در این روش نیاز نیست از فعالیت های روزمره دوری کرد و یا دوره نقاهت طولانی را تجربه نمود چرا که در این روش مراقبت بعد از انجام تنگ کردن واژن بسیار محدود بوده و آسیبی به کارهای روزمره فرد وارد نمی کند .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

کلام آخر

تنگ کردن واژن و انجام جراحی زیبایی ناحیه تناسلی می تواند در داشتن روابطی سالم و شاد به زوجین کمک نماید و با بالا بردن اعتماد به نفس و حس رضایت در بین خانم ها ، موجب تقویت روابط زناشویی آن ها شود . این امر باعث افزایش لذت در روابط جنسی شده و علاقه به زندگی مشترک را تقویت می کند . برای مشاوره های بیشتر در زمینه انجام تنگ کردن واژن می توانید با متخصص مربوطه تماس حاصل نمایید .

مقالات مرتبط

پاسخ

2 + چهارده =

Call Now Button