اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۳ دقیقه
سوالات جراحی لابیاپلاستی

سوالات رایج جراحی لابیاپلاستی

آنچه می خوانید...

سوالات رایج جراحی لابیاپلاستی

جراحی لابیاپلاستی که یکی از انواع جراحی زیبایی واژن می باشد به منظور رفع نامتقارنی و آویزان  بودن لب های دستگاه تناسلی خانم ها و یا تیرگی اطراف واژن انجام می شود. بسیاری از زنان از تیرگی ونامتقارن بودن لب های دستگاه تناسلی خود ناراضی می باشند که این امر باعث کاهش اعتماد به نفس وکم شدن رضایت در روابط جنسی ان ها می شود که با جراحی زیبایی واژن تمامی این موارد برطرف می شود ولی بهتر است بدانید برخی تیرگی و چروک های واژن یک مسئله کاملا طبیعی است و ارتباط با بیماری خاصی ندارد پس جای نگرانی نیست.  در رابطه با جراحی زیبایی واژن و لابیاپلاستی و روش های که در این جراحی صورت می گیرد سوالات بسیاری از دکترمریم تراب پرهیز پرسیده می شود که   دکتر مریم تراب پرهیز در این زمینه راهنمایی و مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد و در این قسمت ما به برخی از سوالات رایج جراحی لابیاپلاستی پاسخ میدهیم تا شاید شما بتوانید پاسخ خود  را در این زمینه دریافت کنید.

سوالات جراحی لابیاپلاستی

سوالات رایج جراحی لابیاپلاستی

آیا بعد از جراحی لابیاپلاستی جای بخیه ها معلوم می شود؟

در جراحی لابیاپلاستی در صورت نیاز از بخیه های قابل جذب و ظریف استفاده می شود. در این جراحی برش های مورد نیاز در چین های خود لابیا ایجاد می شود و در نتیجه به راحتی با چشم دیده نمی شوند. و در این جراحی معمولا بعد از عمل زخم و اسکار ایجاد نمی شود.

جراحی لابیاپلاستی دارای علامت خاصی می باشد و بعد از انجام ان افراد متوجه جراحی لابیاپلاستی می شوند؟

در صورتی که جراحی لابیاپلاستی به خوبی و بادقت و تبحر بالا توسط پزشک  انجام بگیرد هیچ گونه علامتی نخواهد داشت و بعد از انجام ان هیچ شخصی متوجه این جراحی نمی شود

بعد از انجام جراحی لابیاپلاستی استفاده از چرک خشک کن الزامی می باشد؟

تمامی داروهایی که پزشک تجویز می کند برای عدم بروز مشکلات احتمالی ناشی از جراحی باید توسط افرادی که این جراحی را انجام می دهد به طور مرتب و کامل مصرف شود.

مدت زمان استراحت بعد از جراحی ؟

بعد از یک هفته می توانید فعالیت های کم تحرک را انجام دهید ولی به مدت 6 تا 8 هفته باید مراقبت های لازم را انجام دهید. بعد از جراحی لابیاپلاستی و جراحی زیبایی واژن احساس درد و التهاب در افراد بوجود می اید که به مرور زمان و با استفاده از داروهای تجویز شده تسکین می یابد.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری های کلیه

برخی دیگر از خدماتی که خانم دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی و….

بی اختیاری ادرار  و نازایی، پرستات

 راه های ارتباطی با دکتر مریم تراب پرهیز

کانال تلگرام دکتر مریم تراب پرهیز: dr_torabparhiz

اینستاگرام دکتر مریم تراب پرهیز: drtorabparhiz

شماره های تماس: 02188775457

منتظر نظرات و پیشنهادات شما هستیم
با تشکر مدیریت سایت دکتر مریم تراب پرهیز

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

هفده + پانزده =