سوالات متداول در رابطه با پرینورافی

سوالات متداول در رابطه با پرینورافی

جراحی پرینورافی برای افرادی که با مشکل گشادی دهانه واژن مواجه هستند، بسیار توصیه می شود. در برخی از افراد بدلیل افتادگی رحم و ضعف ساختارهای نگهدارنده لگن، دهانه رحم گشاد شده است که این امر موجب شده است لذت کافی را از رابطه جنسی خود دریافت نکنند و همواره بدنبال روشی برای رفع مشکل خود می باشند، با ترمیم عضله های دهانه واژن بوسیله جراحی پیرنورافی می توان مشکل گشادی واژن را برطرف کرد .

پرینورافی

پرینورافی

داشتن زایمان های طبیعی متعدد، به دنیا آوردن نوزادانی که جثه بزرگی دارند و افزایش سن می تواند علت گشادی واژن باشد، افرادی که خواهان جراحی زیبایی واژن و پرینورافی هستند سوالات متدوالی ذهن آن ها را درگیر کرده است در این مقاله پاسخ این سوالات مطرح می شود .

نحوه جراحی پرینورافی چگونه می باشد ؟

یکی از سوالات متدوالی که در رابطه با جراحی پرینورافی پرسیده می شود نحوه انجام این جراحی است ، جراحی پرینورافی تحت بی هوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام می گیرد، سپس با توجه به درجه تنگ کردن واژن جراح برش مناسب را که یک برش v شکل در دیواره پشتی واژن است ایجاد می کند، سپس بعد از تغییرات لازم جراح با استفاده از بخیه های قابل جذب عضله های کشیده شده پشت واژن را به هم ملحق می کند و پس از آن کوتاه می کند و پوست اضافی جدا می شود و از قطر واژن کاسته می شود .

مدت زمان جراحی پرینورافی چه مدت می باشد ؟

بطور معمولا جراحی پرینورافی یک تا دو ساعت به طول می انجامد.

دوران بهبودی بعد از پرینورافی چگونه می باشد ؟

احساس درد طبیعی است بعد از جراحی پرینورافی ، توصیه می شود که بیماران یک هفته استراحت کافی داشته باشند، از داشتن روابط جنسی به مدت 1 تا دو ماه خودداری نمایند . در رابطه با زمان از سر گرفتن رابطه جنسی با جراح خود مشورت نمایید .

بعد از انجام این جراحی امکان بارداری وجود دارد ؟

توصیه می شود انجام این جراحی را بعد از زمان آخرین بارداری انجام دهید، زیرا ممکن است دو مرتبه بعد زایمان با مشکل گشادی واژن مواجه شوید .

آیا لازم است قبل از جراحی آزمایشی را انجام داد ؟

در صورتی که جراحی پرینورافی تحت بی هوشی عمومی انجام گیرد لازم است قبل از انجام این جراحی تست بارداری، آزمایش خون و ادرار انجام گیرد . قبل از انجام جراحی آزمایشات ضروری را جراح برای شما در نظر می گیرد

برخی دیگر ازخدماتی که خانم دکتر تراب پرهیز جراح ومتخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان واریکوسل

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی و….

بی اختیاری ادرار  و نازایی، پرستات

راه های ارتباطی با دکتر مریم تراب پرهیز

کانال تلگرام دکتر مریم تراب پرهیز: dr_torabparhiz

اینستاگرام دکتر مریم تراب پرهیز: drtorabparhiz

پاسخ

6 − پنج =

Call Now Button