اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

0 / 5. 0

۳ دقیقه
شکستگی آلت تناسلی در مردان

شکستگی آلت تناسلی مردان

آنچه می خوانید...

شکستگی آلت تناسلی مردان

آیا می دانید شکستگی آلت مردان چیست ؟

آیا از دلایل شکستگی آلت مردان آگاهی دارید ؟

آیا می دانید درمان به موقع شکستگی آلت تناسلی چقدر موثر است ؟

امروزه مسائل جنسی از مهم ترین موضوعاتی است که هر کدام از زوجین به طور اختصاصی باید به آن بپردازند یکی از مواردی که در حین روابط زناشویی بسیار مهم شده ، شکستگی آلت تناسلی مردان است که در حین ارتباط ایجاد می شود. در این مقاله به بیان بخشی از چگونگی ایجاد آن می پردازیم.

شکستگی آلت تناسلی در مردان
شکستگی آلت تناسلی در مردان

آلت تناسلی مردان

دستگاه تناسلی مرد از سه استوانه تشکیل شده است. دو استوانه آن که در قسمت بالا و کنار هم قرار دارند که به آن اجسام قاری می گویند. این اجسام غاری از عضلات صاف تشکیل شده است و مکانیسم آن به این شکل است که این عضلات صاف، شل شده و خون وارد این اجسام می شود و حالت نعوظ به مرد دست می دهد. در حالت عادی فشار خون انسان 120 میلی متر جیوه و یا 12 سانتی متر است. باید فشار خون در این اجسام قاری تا 200 میلی متر جیوه بالا رود تا نعوظ کامل به مرد دست دهد. سومین استوانه مجرای ادرار است که در زیر این دو استوانه قرار گرفته است.

شکستگی آلت تناسلی در مردان

وقتی که صحبت از شکستگی دستگاه تناسلی در مردان می کنیم. به این منظور است که یک و یا هر دوی این اجسام غاری دچار پارگی و شکستگی شوند.

شایع ترین علل شکستکی آلت تناسلی

علل شایع در شکستگی آلت تناسلی، استفاده از مواد روان گردان در حین رابطه زناشویی است و مشخص شده است که 50 درصد از موارد شکستگی دستگاه تناسلی در افرادی اتفاق افتاده که از مواد روان گردان استفاده کرده اند.

همچنین توجه نداشتن به نحوه درست روابط زناشویی معمولا وقتی مرد در نعوظ کامل است ، می تواند علت ایجاد شکستگی شود .

درمان به موقع شکستگی آلت تناسلی

مسائل جنسی در جوامعه مختلف تابو بوده و بسیاری افراد از بیان مشکلات جنسی خود ، خودداری می کنند. سالانه بیمار های مختلف جنسی به خاطر به موقع اقدام نکردن دچار مشکلات جدی می شوند و همواره افرادی که دچار شکستگی دستگاه تناسلی می شوند ، هیچ وقت با کسی در میان نمی گذارند و یا به پزشک مراجعه نمی کنند. در صورتی که کجی آلت تناسلی و شکستگی آلت، جزو مواردی است که باعث ناخوشایندی رابطه جنسی افراد می شود.

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

درمان شکستگی به صورت اورژانسی انجام می شود و اگر به موقع درمان آن صورت گیرد ، این عارضه به طور کامل از بین می رود.

لازم به ذکر است اگر شکستگی آلت تناسلی مردان درمان نشود و یا دوره درمان دیر آغاز شود ، می تواند فاجعه آمیز باشد.

نتیجه گیری

با توجه به اهمیت موضوع و اینکه این بیماری و همین طور علت ایجاد این مشکل در حال افزایش است ، این موضوع را مهم می کند که به دنبال کسب اطلاعات مناسب در این حوزه باشید . شما می توانید با مشاوره گرفتن از متخصصین مجاری ادراری وضیعت خود را تحت کنترل داشته باشید.

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 6 =