اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

0 / 5. 0

۳ دقیقه
لابیاپلاستی

عمل زیبایی لابیاپلاستی

آنچه می خوانید...

عمل زیبایی لابیاپلاستی

امروزه انجام عمل های زیبایی بسیار پر مخاطب شده است . همه افراد  با داشتن ظاهری زیبا اعتماد بنفس بالاتری پیدا می کنند . حال زیبایی اندام تناسلی می تواند در روابط زناشویی نیز تاثیر گذار باشد . در این بخش ما به عمل زیبایی لابیاپلاستی به عنوان یک عمل زیبایی واژن می پردازیم .

اندام تناسلی زنان

ناحیه تناسلی خانم ها از دو بخش بیرونی به نام ژنیتال و یک بخش داخلی یا واژینال تشکیل شده است . عمل های زیبایی روی قسمت بیرونی یا ژنیتال انجام می شود که شامل لب های بزرگ یا لابیاماژور ، لب کوچک و یا لابیامینور ، کیتوریس و پوست های کنار کلیتوریس می باشد . انجام عمل های زیبایی برای هر قسمت تدابیری دارد و با پیشرفت تکنولوژی روش های نوینی برای آن ارائه داده است .

لابیاپلاستی

لابیاپلاستی

بیشترین عمل زیبایی ناحیه تناسلی بین خانم ها عمل لابیاپلاستی می باشد که محبوب بوده و مورد استقبال آن ها واقع شده است لابیامینورها به طور طبیعی ظاهر متفاوتی دارند که در افراد به خاطر عوامل گوناگون با هم فرق می کند و ممکن است بزرگ یا کوچک شود . این عوامل می تواند به خاطر ژنتیک ، زایمان های متعدد ، کاهش وزن ، افزایش سن باشد . لابیا ها معمولا در بین لابیا ماژور قرار می گیرند و توسط دو لبه آن پوشانده می شوند . لبه های بزرگ لابیامینورها می تواند باعث آزار و رنجش افراد در هنگام رابطه جنسی و پوشیدن لباس های تنگ شود . جراحی زیبایی واژن توانسته بخش زیادی از مشکلات و ناراحتی های این مقوله را برطرف نماید و یک رابطه گرم و لذت بخش برای فرد به ارمغان آورد .

لابیلاستی با لیزر

انجام لابیاپلاستی با لیزر یکی از روش های زیبایی است که چون سرپایی بوده و یک عمل غیر تهاجمی محسوب می شود شیوع بیشتری دارد . استفاده از لیزر در مطب نیز صورت می گیرد و لازم به بیهوشی عمومی ندارد این امر موجب می شود مراجعه کنندگان نگران عوارض بعد از بیهوشی نباشند . همچنین این عمل دوره نقاهت کوتاهی دارد و بعد از مدت کوتاهی می توانند به فعالیت های روزانه خود بپردازند .

برای آشنایی بیشتر می توانید رند انجام لابیاپلاستی توسط دکتر مربم تراب پرهیز را مشاهده نمایید .

مراقبت بعد از انجام لابیاپلاستی

بعد از انجام لابیاپلاستی نوع روش درمانی تعیین کننده مراقبت های مورد نیاز است که متخصص زیبایی توصیه های لازم را به بیمار ارائه می دهد . از جمله این مراقبت ها عبارتند از :

  • به مدت یک هفته تا ده روز از نشتن های طولانی خودداری شود . ( ترجیحا از رفتن به سرکار خودداری شود. )
  • استفاده از کمپرس آب سرد تا 48 ساعت بعد از انجام لابیاپلاستی با لیزر
  • برای برقراری رابطه جنسی آن را به یک ماه بعد از لابیاپلاستی موکول کرده و در انی مدت از آن خودداری نمایید .
  • از انجام فعالیت های سنگین تا یک ماه پرهیز شود .
  • از بلند کردن وسایل سنگین خود داری شود .
  • ورزش کردن با هماهنگی پزشک شروع شود . معمولا برای شروع بهتر است پیاده روی کنید و برای ورزش های سنگین و یا اسب سواری حتما با پزشگ مشورت نمایید .
  • برای استفاده از استخر و سونا با پزشک خود هماهنگ کنید .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

کلام آخر

عمل های زیبایی مانند لابیاپلاستی در روابط جنسی و برقرار یک ارتباط لذت بخش موثر است و تاثیر زیادی در روحیه بانوان خواهد داشت . شما برای مشاوره های بیشتر می توانید با پزشک متخصص زیبایی زنان تماس حاصل نمایید .

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =