اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۶ دقیقه
عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

آنچه می خوانید...

عمل زیبایی واژن

یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی دستگاه تناسلی عمل زیبایی واژن است. بسیاری از خانم ها از عدم رضایت همسرشان در رابطه جنسی بدلیل گشادی واژن شکایت می کنند گشادی واژن می تواند علت های مختلفی همچون زایمان، تغییرات وزن و افزایش سن داشته باشد که با جراحی زیبایی واژن می توان این مشکل را برطرف کرد. در این مقاله قصد داریم تا در خصوص مطالبی نظیر ذیل بپردازیم.

 • هزینه عمل زیبایی واژن
 • عوارض عمل زیبایی واژن
 • عمل زیبایی واژن بعد از زایمان
 • هزینه عمل تنگی واژن
 • عمل زیبایی لابیا
 • عمل ترمیم واژن
عمل زیبایی واژن
عمل زیبایی واژن

روش های عمل زیبایی واژن

روش های انجام عمل های زیبایی واژن شامل : لابیا پلاستی، تزریق چربی، واژینوپلاستی، پرینومرافی، تزریق ژل و لیزر دستگاه تناسلی می شوند.

 • لابیاپلاستی

در برخی از افراد سایز بزرگ و ظاهر ناپسندی دارند که با استفاده از جراحی لابیاپلاستی می توان سایز و فرم لابیا ها را تغییر داد. این جراحی در تمامی خانم هایی که تصور می کنند سایز لابیاهای بزگی دارند قابل انجام می باشد برای کاهش سایز لابیا ها از تکنیک های مختلفی استفاده می شود. لابیاپلاستی معمولا در بزرگی های بیش از حد، غیر قرینگی ها و بد شکلی های این قسمت به کار برده می شود و شامل هر دو لبه کوچک و بزرگ می شود. نحوه انجام این روش جراحی به صورت بی حسی موضعی می باشد.

علل انجام جراحی لابیاپلاستی عبارتست از: این روش مناسب برای زیباسازی ظاهری واژن، قرینه سازی، برطرف کردن چین و چروک های پوستی در قسمت کلیتوریس می شود. علاوه بر این سبب برطرف کردن درد ناشی از ورزش های خاص نظیر دوچرخه سواری می شود.

وئدئو زیر برای آشنایی بیشتر شما با عمل لابیاپلاستی می باشد.

 

 • تزریق چربی

جوانسازی واژن با تزریق چربی یک روش مناسب برای زیبایی واژن است و مناسب برای افرادی است که در اثر زایمان، کاهش و یا افزایش وزن ناحیه دستگاه تناسلی زیبایی خود را از دست داده است. تزریق چربی به ناحیه مورد نظر بعد از مدت زمانی مقداری از آن جذب بدن می شود و ممکن است نیاز به تزریق دوباره داشته باشد.

 • واژینوپلاستی

واژینوپلاستی در مواردی برای تنگ کردن واژن و ترمیم به کار می رود همچنین سبب بهبود روابط زناشویی و عزت نفس در بانوان می شود. این روش جراحی را می توان همراه با لابیاپلاستی هم انجام داد. در این جراحی از تکنیک های خاصی برای جمع کردن لایه های شل و گشاد واژن استفاده می شود.

 • پرینورافی

پرینورافی در قسمتی به کار برده می شود که اسکارهای بد شکل مربوط به جراحی های گذشته را دارند و جهت تنگ کردن واژن مورد استفاده قرار می گیرد. این روش می تواند بلافاصله پس از زایمان انجام گیرد.

 • تزریق ژل

روش تزریق ژل به واژن مناسب برای افزایش حجم از دست رفته واژن و جوانسازی واژن می شود و با توجه به نوع مواد مصرفی مدت ماندگاری و حجم تزریق شده متفاوت است.

 • لیزر واژینال

استفاده از لیزر انقلابی در زمینه جوانسازی واژن و ناحیه تناسلی ایجاد کرده است. در این بین بهترین لیزر، لیزری است که با کمترین عوارض بتواند بیشترین میزان کلاژن سازی و نتیجه را بدهد. عمل زیبایی واژن با استفاده از لیزر بی درد و بی عارضه است و بیشترین میزان ماندگاری را دارد. پس از درمان با استفاده از این روش نیاز به بستری شدن نمی باشد زیرا درمان با لیزر واژینال بصورت سرپایی انجام می گیرد. پس از اولین جلسه درمانی می توان نتایج آن را مشاهده نمود اما در اکثر بیماران نیاز است درمان در طی سه تا چهار جلسه انجام گیرد.

لیزر واژینال سبب درمان برخی مشکلات بانوان همچون: درمان آتروفی در دوره یائسگی، کاهش شل شدن پوست برای از بین بردن تیرگی، از بین بردن خارش و سوزش و لک های قسمت خارجی دستگاه تناسلی استفاده از لیزر مناسب است. با استفاده از لیزر واژینال می توان لایه های فرسوده را مرمت کرد و حالت زیبایی را در واژن با افزایش قوام، افزایش انعطاف پذیری و تغییر رنگ ایجاد نمود.

یکی از روش های جوانسازی و زیباسازی دستگاه تناسلی عمل زیبایی واژن است. دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

کاندید عمل زیبایی واژن

یکسری بانوان هستند که به صورت مادرزادی مشکل داشته اند و این افراد باید حتما در سن بلوغ برای خونریزی ها و زندگی آینده عمل زیبایی واژن را انجام دهند.

یکسری افراد هستند که بخاطر زایمان و افزایش و کاهش وزن های که داشته اند در طول زندگی شان و ورزش های که انجام می دادند دچار اختلالات واژن شده باشند. برای این افراد می توان با استفاده از لیزر تمامی طول واژن و ظاهر آن را به صورت نرمال جراحی کرد.

آیا می توان همراه با زایمان عمل زیبایی واژن را انجام داد؟

در طول بارداری آناتومی دستگاه تناسلی و جریان خون آن ناحیه تغییرات فاحشی دارد. جریان خون ناحیه تناسلی حدود دو برابر و حتی چند برابر می شود و به علت تغییرات و ورمی که در دستگاه تناسلی ایجاد می شود. در موقع زایمان زمان مناسبی برای جراحی زیبایی واژن نیست. بهتر است این جراحی ها به چهار هفته بعد از زایمان به تعویق بیفتد که آن آناتومی و ساختار دستگاه تناسلی به حالت قبل از بارداری برگردد.

برای آشنایی بیشتر با روند عمل زیبایی واژن می توانید ویدئو زیر را مشاهده نمایید.

هزینه عمل زیبایی واژن

هزینه عمل زیبایی واژن به عوامل بسیار و نوع عمل بستگی دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مشاروه های لازم را از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمایید.

با انجام جراحی زیبایی واژن توسط دکتر مریم تراب پرهیز، بیماران عزیز بهترین نتایج زیبایی و رضایت جنسی را دریافت نموده اند، در برخی از مواقع برای دریافت نتایج بهتر در یک جلسه دکتر مریم تراب پرهیز از تکنیکی های مختلفی استفاده می نمایند به عنوان مثال می توان عمل زیبایی واژن را بطریق لیزر واژینال و لیزر رفع تیرگی پوست در یک جلسه انجام داد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین متخصص اورولوژی خانم به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 − یک =