عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

بسیاری از خانم ها از عدم رضایت همسرشان در رابطه جنسی بدلیل گشادی واژن شکایت می کنند گشادی واژن می تواند علت های مختلفی مانند زایمان، تغییرات وزن و افزایش سن داشته باشد که با جراحی زیبایی واژن می توان این مشکل را برطرف کرد.

لابیاپلاستی

لابیاها لب های کوچک واژن هستند که

عمل زیبایی واژن

عمل زیبایی واژن

در برخی از افراد سایز بزرگ و ظاهر ناپسندی دارند که با استفاده از جراحی لابیاپلاستی می توان سایز و فرم لابیا ها را تغییر داد و ناحیه واژن را به زیبایی ایده آل رساند . این جراحی در تمامی خانم هایی که تصور می کنند سایز لابیاهای بزگی دارند قابل انجام می باشد برای کاهش سایز لابیا ها از تکنیک های مختلفی استفاده می شود که برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله لابیاپلاستی مراجعه نمایید .

لیزر واژینال

با استفاده از لیزر واژینال می توان لایه های فرسوده را مرمت کرد و حالت زیبایی را در واژن با افزایش قوام، افزایش انعطاف پذیری و تغییر رنگ ایجاد نمود. پس از درمان با استفاده از این روش نیاز به بستری شدن نمی باشد زیرا درمان با لیزر واژینال بصورت سرپایی انجام می گیرد. پس از اولین جلسه درمانی می توان نتایج آن را مشاهده نمود اما در اکثر بیماران نیاز است درمان در طی 3 تا 4 جلسه انجام گیرد .

واژینوپلاستی

در صورتی که واژن گشاد و شلی دارید می توان با جراحی واژینوپلاستی این عارضه را برطرف نمود، در این جراحی از تکنیک های خاصی برای جمع کردن لایه های شل و گشاد واژن استفاده می شود برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله واژینوپلاستی مراجعه نمایید .

هزینه عمل زیبایی واژن

هزینه عمل زیبایی واژن به عوامل بسیار و نوع عمل بستگی دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید مشاروه های لازم را از طریق راه های ارتباطی زیر دریافت نمایید .

با انجام جراحی زیبایی واژن توسط دکتر مریم تراب پرهیز، بیماران عزیز بهترین نتایج زیبایی و رضایت جنسی را دریافت نموده اند، در برخی از مواقع برای دریافت نتایج بهتر در یک جلسه دکتر تراب پرهیز از تکنیکی های مختلفی استفاده می نمایند به عنوان مثال می توان عمل زیبایی واژن را بطریق لیزر واژینال و لیزر رفع تیرگی پوست در یک جلسه انجام داد .

برخی دیگر ازخدماتی که خانم دکتر تراب پرهیز جراح ومتخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان واریکوسل

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی و….

بی اختیاری ادرار  و نازایی، پرستات

راه های ارتباطی با دکتر مریم تراب پرهیز

کانال تلگرام دکتر مریم تراب پرهیز: dr_torabparhiz

اینستاگرام دکتر مریم تراب پرهیز: drtorabparhiz

شماره های تماس: 02188775457

 

 

پاسخ