اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

0 / 5. 0

۴ دقیقه
عوارض جراحی زیبایی واژن

عوارض جراحی زیبایی واژن

آنچه می خوانید...

جراحی زیبایی واژن

یکی از جراحی های زیبایی زنان که در سال های اخیر رواج زیادی پیدا کرده است، جراحی زیبایی واژن است . اکثر زنان در پی داشتن ساختار واژن زیبا می باشند . به طوری که پس از جراحی می توان بیشتر مشکلات احتمالی ایجاد شده به مرور زمان را در ناحیه واژن درمان نمایند . در جراحی زیبایی واژن می توان شکل ظاهری واژن اعم از بد شکلی لابیاها، تیرگی و ساختار داخلی واژن مانند: گشادی واژن آن را رفع کنیم .

عوارض جراحی زیبایی واژن
عوارض جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن

  • جراحی زیبایی واژن با لیزر
  • جراحی زیبایی واژن با نخ
  • منتوپلاستی
  • لابیاپلاستی
  • پرینورافی
  • جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی
  • جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل
  • جراحی زیبایی واژن با پی آر پی

محدودیت در جراحی زیبایی واژن

در انجام جراحی زیبایی واژن هیچ گونه منعی برای زنان وجود ندارد تنها زمانی زنان نمی توانند این نوع جراحی را انجام دهند که دچار بیماری موضعی و سیستمیک مبتلا شده باشند . انتخاب روش جراحی زیبایی واژن با توجه به صلاح دید پزشک مشخص می شود . شایان ذکر است که دکتر مریم تراب پرهیز جراح زیبایی زنان باتوجه بر اثر تجربیاتی که دارند همیشه بهترین روش و موثرترین روش را به بیماران خود توصیه می نمایند .

 

 

تعداد جلسات جراحی زیبایی واژن

تعداد جلسات انجام جراحی زیبایی واژن با توجه به نوع جراحی و توسط جراح زیبایی زنان مشخص می شود . در صورتی که فردی بخواهد جهت رفع تیرگی واژن اقدام نماید، تعداد جلسات این روش زیبایی با توجه به میزان عارضه توسط جراح زیبایی زنان مشخص می شود و دیگر جراحی های زیبایی زنان معمولا در یک جلسه درمان می شوند .

عوارض جراحی زیبایی واژن

عوارض جراحی زیبایی واژن به دو بخش تقسیم می شود . یک نوع عارضه ناشی از جراحی و نوع دیگر عارضه جانبی و موقتی  است . عوارض احتمالی که در هر نوع جراحی زیبایی رخ می دهد شامل: تورم و کمی التهاب است که این نوع عارضه موقتی بوده و ظرف مدت زمان بسیار کوتاه برطرف می شود و فرد بهبودی لازم را کسب می نماید .

اما عوارض ناشی از جراحی که این نوع عارضه ها کاملا بستگی به تجربه جراح دارد و تمامی عوارض در صورت مراجعه به افراد غیر متبحر رخ می دهد، لذا جهت پیشگیری از چنین عوارضی بهتر است به متخصص و جراح متبحر مراجعه نمایید .

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

مزیت جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی های است . خیلی از افراد تصور می کنند جراحی واژن تاثیر منفی بر روی رابطه جنسی آن ها دارد در صورتی که چنین نیست، باید توجه داشت که جراحی زیبایی واژن باعث تحریک پذیری بیشتر و افزایش میل جنسی می شود .

از دیگر مزیت های جراحی زیبایی واژن عبارتست از: رفع گشادی واژن، رفع غیرقرینگی واژن، رفع تیرگی، رفع بی اختیاری ادرار، رفع خشکی واژن، افزایش میل جنسی، کلاژن سازی واژن و جوانسازی واژن می باشد .

هزینه عمل زیبایی واژن

از جمله سوالات مهم در بین عموم افراد که ذهن آنان را به خود مشغول ساخته است هزینه جراحی زیبایی واژن است . هزینه جراحی زیبایی واژن پس از بررسی و معاینه توسط جراح زیبایی زنان مشخص می شود و به عوامل مختلفی بستگی دارد . لذا برای کسب اطلاع دقیق در خصوص هزینه جراحی زیبایی واژن به جراح زیبایی زنان مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله :

سفید کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

عمل زیبایی واژن

جوانسازی واژن با تزریق چربی

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =