اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۴ دقیقه
عوارض لابیاپلاستی

عوارض لابیاپلاستی

آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی

عمل جراحی لابیاپلاستی و یا عمل جراحی زیبایی ناحیه تناسلی که به تازگی در میان زنان رایج و پرطرفدار شده این سوال را در بین اشخاص ایجاد می کند که آیا این عمل عوارضی دارد و یا قابل برگشت است یا نه؟ ما در اینجا به بررسی جوانب مختلف این عمل می پردازیم تا هر شخص، با داشتن دید درست و مناسب به این عمل فکر کند.

عوارض لابیاپلاستی
عوارض لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی چیست؟

عملی است که برای ناهنجاری های لابیا انجام می گیرد. لابیا به مرور زمان ظاهری نامناسب به خود می گیرد و یا در برخی از افراد ممکن است بزرگتر از حالت عادی باشد و یا دچار تیرگی شده و در برخی، دو طرف لابیا قرینه نباشند که عمل لابیاپلاستی انجام می گیرد که این عمل جهت اصلاح انجام می شود و به معنی حذف این قسمت از بدن نیست. زیرا با حذف آن تاثیرات منفی در حس جنسی خانم ها خواهد گذاشت.

چه افرادی نمی توانند عمل لابیاپلاستی انجام دهند؟

افرادی که دچار بیماری های کلیوی، بیماری قلبی، بیماری تیروئید، فشارخون و دیابت باشد که این بیماری ها در این افراد کنترل نشده و تحت درمان قرار نگرفته اند نمی تواند این عمل را انجام دهند. این اشخاص باید ابتدا تحت درمان قرار گیرند و با توجه به نظر پزشک خود عمل لابیاپلاستی را انجام دهند.

دوره نقاهت عمل لابیاپلاستی

نکات قابل توجه در عمل لابیاپلاستی این است که چقدر زمان نیاز است تا افراد به کارهای روزمره خود بازگردند باید در مورد این مسئله عنوان کرد که دوره نقاحت این عمل بسیار کوتاه بوده و از روز دوم می توانند به کار های خود بپردازد. فقط موارد خاصی که باعث وارد کردن ضربه به این ناحیه می شود باید بعد از یک ماه انجام گیرد.

عوارض لابیاپلاستی

این عمل نه تنها عوارضی نداشته بلکه ارگاسم بهتری را برای خانم ها به وجود می آورد که حتی ورزشکاران نسبت به این عمل ترغیب شده و برای داشتن لبه های لابیا ظریف عمل لابیاپلاستی را انجام می دهند.

انواع روش های عمل لابیاپلاستی

این عمل به دو روش، جراحی و یا لیزر انجام می گیرد که هر دو به صورت سرپایی می باشد. لابیا پلاستی جزو عمل هایی است که استرس زیادی برای فرد ایجاد می کند که بخاطر نا آشنا بودن به این عمل است.

مراقبت های بعد از عمل لابیاپلاستی

نکته دیگر در مورد این عمل مراقبت های مناسب بعد از عمل می باشد که بسیار حائز اهمیت بوده و باید به درستی صورت گیرد مانند شست و شو بعد از عمل که مرتب انجام شود و یا مدتی از رفتن به استخر، دوچرخه سواری و یا سوارکاری خودداری نمایداین زمان معمولا دو تا سه هفته بوده که ممکن است با توجه به بافت شخص این زمان بیشتر شود.

آیا لابیاپلاستی در دختران باکره عوارض دارد؟

عمل لابیاپلاستی در دختران باکره هم انجام می شود و فاقد عوارض است زیرا این عمل تنها به اصلاح و کوچک شدن لابیا می پردازد و چروک های ایجاد شده را برطرف می کند.

گرایش زیادی که در میان خانم ها برای انجام این عمل وجود دارد باعث تایید بدون عوارض بودن عمل لابیاپلاستی شده است که در هر سنی بعد از بلوغ خانم ها معمولا بعد سن 18 سال می تواند صورت گیرد.

کلام آخر

عمل لابیاپلاستی یک روش کاملا ایمن بوده و در صورتی که تمایل دارید بدون هیچ گونه عوارضی به درمان مشکلات خود بپردازید و زندگی با کیفیت بهتر داشته باشید استفاده از این روش، مناسب ترین گزینه می باشد . لذا برای اطلاع بیشتر در این خصوص با با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر تراب پرهیز مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

هزینه لابیاپلاستی

افراد مناسب برای جراحی لابیاپلاستی

سوالات رایج جراحی لابیاپلاستی

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + دو =