اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

1 / 5. 1

۳ دقیقه
دکتر تراب پرهیز

بهترین متخصص اورولوژی

آنچه می خوانید...

متخصص اورولوژی در خیابان ولیعصر

در دنیای امروز آنچه که بیشتر از همه برای افراد مهم است داشتن سلامت جسم و روح است. و افراد همچنان به دنبال متخصص مناسب و حاذق برای درمان بیماری های خود هستند . متخصصص ارولوژی از جمله مواردی است که بیماران برای مراجعه و گذراندن دوره درمانی آن وسواس به خرج می دهند. ما در این مقاله به معرفی ارولوژی و زمینه تخصص آن می پردازیم تا شما به راحتی به شناخت کلی از این تخصص برسید.

اورولوژی چیست ؟

ارولوژی از شاخه های پزشکی محسوب می شود که سیستم ادراری و مجاری بیماران را مورد بررسی قرار می دهد.

اورولوژیست به چه کسی می گویند؟

به متخصص ارولوژی که بیماری های ادراری و مجاری ، کلیه و همینطور ناباروری را درمان می کند ارولوژیست می گویند . ارولوژیست راهکار های پیشگیری و درمان را در زمینه هر یک از اعضایی که به این قسمت ها مربوط می شود ، در اختیار بیمار قرار می دهد.

دکتر تراب پرهیز

ارولوژیست خوب چه مهارت هایی دارد ؟

یک ارولوژیست باید بتواند در زمینه های زیر بهترین تشخیص را بدهد . و بهترین درمان را به بیمار توصیه کند. با توجه به این که این قسمت از اعضای بدن عضو حیاتی بدن انسان است و نداشتن سلامت آن می تواند تمام ابعاد زندگی فردی و اجتماعی فرد را تحت شعاع قرار دهد ، مراجعه به پزشک جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری اداری بسیار اهمیت دارد.

  • غدد فوق کلیه
  • کلیه ها
  • حالب
  • مثانه
  • مجرای ادراری
  • بیضه
  • کیسه منی
  • کیسه بیضه
  • پروستات
  • آلت تناسلی (پنیس)

و مواردی که به این قسمت از اعضای بدن انسان مربوط می شود.

تاثیر مکان یک ارولوژیست

امروزه با توجه به شلوغی های روزمره ، پیدا کردن یک جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری اداری در نزدیکی محل سکونت شما می تواند مهم باشد . برای رسیددن به موقع و صرفه جویی در زمان و نبودن در ترافیک ها طولانی موجب شده هر فرد به دنبال بهترین متخصص ها در منطقه خود باشد. گاهی وضعیت اورژانسی برای بیمار به جود می آید که باید به نزدیک ترین متخصص مراجعه کند و یا روند گذارندن دوره درمانی طول می کشد و بیمار باید برای بهبودی کامل مکررا توسط پزشک خود معاینه شود. تمام این عوامل موجب می شود شما اطلاعات لازم در خصوص پزشک ها متخصص در ناحیه خود را داشته باشید.

متخصص ارولوژی در خیابان ولیعصر توانسته با ارائه بهترین خدمات و به روز ترین دستگاه ها ، رضایت مراجعه کنندگان را جلب نماید و سعی نموده با دقت در کار و کیفیت بالا ، بیماران را در رسیدن به سلامتی کامل یاری نماید.

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

در نتیجه یک ارولوژیست ، با تخصص خود می تواند در زمینه های عنوان شده دلیل بیماری را به درستی تشخیص داده و درمان مناسب را توصیه کند . ارولوژی جزو شاخه های حساس پزشکی است که خود به زیر شاخه های مختلف تقسیم می شود. بعد از دیده شدن علائم بیماری های مرتبط به ارولوژی حتما به پزشک متخصص ارولوژیست مراجعه کنید تا روند درمانی به سرعت شروع شود. پیگیری به موقع بیماری مسلما در بهبود سریع بیماری موثر خواهد بود.

گروه مدیریت سایت دکتر مریم تراب پرهیز

 

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 16 =