مزایای جراحی زیبایی واژن

مزایای جراحی زیبایی واژن

یکی از مشکلاتی که زنان بعد از زایمان طبیعی با آن رو برو می شوند شلی و گشادی واژن است که این امر موجب شده است که فرد از روابط جنسی خود لذت کافی را نبرد. همچنین با افزایش سن و وارد شدن به دوره یائسگی از زیبایی ناحیه واژن کاسته می شود که با جراحی زیبایی واژن تمامی این مشکلات برطرف می شود. انجام این جراحی مزایای بسیار زیادی دارد که در ابتدا در این مقاله توضیح مختصری در رابطه با جراحی زیبایی واژن داده می شود و مزایای این جراحی را مطرح می کنیم .

مزایای جراحی زیبایی واژن

مزایای جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

برای جوانسازی واژن روش های بسیار زیادی مانند جراحی زیبایی واژن با نخ، جراحی زیبایی واژن با لیزر، جراحی زیبایی واژن با پی آر پی و جراحی زیبایی واژن با تزریق ژل و چربی مطرح شده است که با استفاده از این روش ها می توان ظاهر زیبایی را در واژن ایجاد کرد.

هدف از جراحی زیبایی واژن  درمان عملکرد نامناسب سیستم دستگاه تناسلی و برطرف کردن  مشکلاتی است که در ناحیه واژن بعد اززایمان یا با افزایش سن ایجاد می شود در واقع می توان با استفاده از این جراحی ساختارهای دستگاه تناسلی را مجددا فعال کرد و ظاهر زیبایی را در واژن ایجاد کرد.

روش های جراحی زیبایی واژن بسیار ایمن و اغلب غیر تهاجمی یا کم تهاجمی با ماندگاری بالا هستند که می تواند موجب تولید کلاژن جدید و بهبود ناحیه دستگاه تناسلی شوند.

رفع مشکل گشادی واژن و زیبا سازی واژن با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن فراهم می شود و اعتماد بنفس و افزایش میل جنسی را به همراه می آورد.

بهبودی در اولین جلسه به شکل قابل توجهی پس از انجام یکی از روش های جراحی زیبایی واژن مشاهده می شود در اغلب موارد فرد دردی را حس نمی کند.

لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن است که به منظور کوچک کردن لابیا مینورها و اصلاح فرم آن ها صورت می گیرد و در گذشته در کشورهای اروپایی و آمریکایی بسیار پرطرفدار بوده است اما امروزه این جراحی در کشور ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و خانم های بسیاری که به علت افزایش سن از ظاهر لابیا های خود ناراضی هستند خواستار انجام این جراحی می باشند.

در نتیجه با جراحی زیبای واژن می توان مشکل گشادی واژن ، تیرگی واژن و بدشکلی لابیاها را برطرف نمود. در زیر به برخی دیگر از مزایای جراحی زیبایی واژن اشاره شده است:

  • افزایش رطوبت و کاهش خشکی واژن ( برطرف نمودن مشکل آتروفی واژن که دردوران یائسگی اکثر زنان با این مشکل مواجه هستند با جراحی زیبایی واژن امکان پذیر است  و بهترین روش برای برطرف کردن این مشکل جراحی زیبای واژن است.)
  • برطرف کردن مشکلات بی اختیاری ادرار
  • برطرف کردن مشکل آویزانی و افتادگی واژن که دلیل بروز این مشکل در اکثر موارد داشتن زایمان های متعدد است.
  • کلاژن سازی و رفع چروک های سطحی و در نتیجه سفتی پوست
  • افزایش مقاوت بخش های مختلف ناحیه تناسلی

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری های کلیه

برخی دیگر از خدماتی که خانم دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان واریکوسل

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی و….

بی اختیاری ادرار  و نازایی، پرستات

راه های ارتباطی با دکتر مریم تراب پرهیز

کانال تلگرام دکتر مریم تراب پرهیز: dr_torabparhiz

اینستاگرام دکتر مریم تراب پرهیز: drtorabparhiz

شماره های تماس: 02188775457

پاسخ

13 + 2 =

Call Now Button