هزینه تنگ کردن واژن به لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

با افزایش سن و پس از بارداری خانم ها متوجه یکسری علائم مرتبط با سلامت ناحیه واژن خود می شوند که در زندگی آن ها اثر گذار است . در این میان خانم های که دچار یائسگی هستند به درمان سریع برای این مشکل نیازمند هستند . لیزر یک از راه های درمان این مشکلات می باشد .

لیزر بر تمام دیواره های واژن اثر می گذارد و این لیزر با تحریک کلاژن در دیواره سبب درمان خشکی و تنگ شدن واژن می شود و خیلی سریع و موثر عمل می کند . این فرآیند تنها در چند دقیقه انجام می شود . این روش کاملا ساده و آسان می باشد .

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

تجربه تنگ کردن واژن با لیزر

تجربه یکی از مراجعه کنندگان دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص اورولوژی اظهار داشت، من مقدار زیادی درد در هنگام آمیزش جنسی داشتم و این درد به مقداری زیاد بود که من کلیه فعالیت های جنسی خود را متوقف کردم . امیدوار بودم که این روش درمانی بتواند به درمان مشکل من کمک کند و نتایج این روش کاملا توانست انتظارات من را برآورده کند .

من برای چند ماه قبل از اولین درمان سعی کرده بودم فعالیت جنسی داشته باشم اما هیچ دردی حین انجام این فعالیت نداشتم . در ادامه بیان کرد روش های مختلفی را برای حل مشکل امتحان کردم . ابزارهای کمکی، کرم ها و داروهای خوراکی، اما تاثیر در بهبود مشکل خود ندیدم .

تنگ کردن واژن با لیزر یک روش بدون درد و ناراحتی است و در واقع شما هیچ احساس بدی در باره این روش ندارید و می توانید نتایج نهایی این روش را بلافاصله مشاهده نمایید و با انجام آن حتی به نتایج بهتری نیز دست پیدا کنید . نتایج این روش درمانی توانست بطور مشخص تاثیرات زیادی بر جنبه های مختلف زندگی من بگذارد و صمیمیت من و همسرم را افزایش بدهد . در حقیقت این روش، بهبود زیادی در کیفیت زندگی ما داشته است . به همین خاطر توصیه من به شما این هست که حتما در صورت داشتن این مشکل روش درمانی تنگ کردن واژن با لیزر را امتحان کنید .

مزیت تنگ کردن واژن با لیزر

با استفاده از این دستگاه دیواره های داخل واژن کاملا بازسازی می شوند و هیچ آسیبی نمی بینند . از این دستگاه برای نابود کردن لکه های که در اثر افزایش سن ایجاد می شوند و همچنین ایجاد عمل جراحی زیبایی واژن بدون چاقو استفاده می شود و تنها مصرف خارجی دارد . از این دستگاه برای نابود کردن اسکار ها، زخم ها و چین و چروک ها و به طور کلی جوانسازی استفاده می گردد .

دوره نقاهت تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر یک روش درمانی یک روش کاملا ایمن است که به هیچ ماده بیهوشی و مراقبت های پس از لیزر نیازی نیست . دستگاه لیزر وسیله ای مناسب برای حفظ سلامت خانم هاست .

تعداد جلسات تنگ کردن واژن با لیزر

تعداد جلسات درمان با توجه به وضعیت واژن متفاوت می باشد . لذا برای اطلاع از تعداد جلسات درمان حتما فرد باید معاینه شود، لازم ذکر است، تعداد جلسات درمان تنگ کردن واژن با لیزر بین دو تا چهار جلسه می باشد .

هزینه تنگ کردن واژن به لیزر

 

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد . به طور مثال: هر چقدر تعداد جلسات درمان بیشتر باشد هزینه متفاوت خواهد بود . لذا برای اطلاع دقیق از هزینه دقیق این روش درمانی به بهترین جراح زیبایی زنان در تهران مراجعه نمایید .

نتیجه گیری

تنگ کردن واژن با لیزر یک روش کاملا ایمن بوده و در صورتی که تمایل دارید بدون انجام جراحی به درمان مشکلات خود بپردازید و زندگی با کیفیت بهتر داشته باشید استفاده از این روش، مناسب ترین گزینه می باشد . لذا برای اطلاع بیشتر در این خصوص با با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

انواع جراحی زیبایی زنان

عوارض جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

سفید کردن واژن با لیزر

پاسخ

3 − دو =

Call Now Button