اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۳ دقیقه
هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه جراحی زیبایی واژن

آنچه می خوانید...

هزینه جراحی زیبایی واژن

سوال بسیاری از خانم ها که به طور مکرر پرسیده می شود این است که جراحی زیبایی زنان چیست ؟، چه افرادی مناسب جراحی زیبایی زنان می شوند ؟، و در کل چه عوارضی دارد و به چه صورت های انجام می شود؟، جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی های است که در میان زنان مورد استقبال فراوان قرار گرفته است و روز به روز آمار این جراحی افزایش می یابد .

هزینه جراحی زیبایی واژن
هزینه جراحی زیبایی واژن

انواع جراحی های زیبایی واژن

انواع جراحی زیبایی واژن عبارتست از:

  • منتوپلاستی

منتوپلاستی به کاهش و یا افزایش چربی قسمت رویش مو و یا قسمت شرمگاهی مربوط می شود .

  • پرینورافی

جراحی پرینورافی جهت ترمیم اسکارهای بد شکل ناشی از جراحی های قبل به کار می رود .

  • لابیاپلاستی

معمولا در بزرگی های بیش از حد، بد شکلی ها و غیرقرینگی ها این ناحیه به کار برده می شود و شامل هر دو لبیاهای کوچک و بزرگ می شود و در برخی از افراد لابیاها بلند تر است و سبب ایجاد مشکلاتی در زمینه زناشویی، در زمینه بهداشت، هنگام ادرار کردن، هنگام پوشیدن لباس و شلوارهای تنگ می شود . کاری که انجام می شود لابیاها کوچک می شوند و نام این جراحی زیبایی واژن لابیاپلاستی است .

  • از بین بردن تیرگی ها و لک های قسمت خارجی دستگاه تناسلی

جهت برطرف شدن قسمت تیرگی و لک های قسمت خارجی می توان از لیزر استفاده کرد .

عوارض عمل زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن عارضه ای خاصی ندارد و باعث کاهش میل جنسی که هیچ بلکه سبب افزایش میل تحریک پذیری ناحیه مورد نظر می شود و میل جنسی را بالا می برد .

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

گشادی واژن

در برخی افراد که زایمان داشته اند و حتی افرادی که زایمان نداشته اند، کاهش وزن و چاق و لاغرشدنهای مکرر تمامی این ها باعث می شود تا واژن موجب گشادی و یا افتادگی شود و ممکن است فقط پرینه باشد و یا اینکه ممکن است حتی داخل کانال واژن هم دچار گشادی شده باشد . مخصوصا هنگامی که زایمان صورت می گیرد باعث می شود که سر جنین از این کانال رد شود و باعث می شود عضلات کف واژن از داخل از هم جدا شوند و سبب شلی و افتادگی واژن شوند . این افراد هنگام نزدیکی دچار مشکل هستند و همین امر سبب عفونت و بوی بد می شود و همواره موجب بروز مشکلاتی در هنگام رابطه جنسی شود .

دکتر مریم تراب پرهیز انجام جراحی زیبایی واژن شامل: لابیاپلاستی، تنگ کردن واژن و سفید کردن واژن را با استفاده از دستگاه لیزر آنجلا در کوتاهترین زمان، بدون هیچ درد و عارضه ای در مطب انجام می دهند .

 

 

هزینه جراحی زیبایی واژن

هزینه عمل زیبایی واژن به عوامل مختلفی نظیر: تعداد جلسات، انتخاب روش درمانی بستگی دارد . جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه جراحی زیبایی واژن به پزشک متخصص مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

عمل زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

مزایای جراحی زیبایی واژن

افراد مناسب برای جراحی زیبایی واژن

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × 5 =