هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

هزینه عمل لابیاپلاستی با لیزر

لابیاپلاستی یک عمل زیبایی واژن است که امروزه بین خانم ها محبوبیت بسیاری یافته است . جراحی زیبایی واژن می تواند تاثیرات قابل قبولی در روند زندگی خانم ها داشته باشد که یکی از آن افزایش اعتماد به نفس در افراد است . اعتماد بنفس آیتم مهمی است که در روابط فردی و اجتماعی باعث بالا رفتن جایگاه افراد می شود . اندام تناسلی نیز علاوه بر بالا رفتن اعتماد بنفس باعث گرم شدن روابط زناشویی می شود .

لابیاپلاستی با لیزر

جراحی زیبایی واژن

جراحی لابیاپلاستی یکی از روش های جراحی زیبایی واژن است که توسط لهترین جراح زیبایی  واژن انجام می شود . این جراحی در عین سادگی و راحتی آن ، بسیار حساس است و در صورت نداشتن تجربه کافی می تواند باعث آسیب رسیدن به اندام حسی جنسی فرد شود . با ما همراه باشید تا در ادامه با این روش درمانی و هزینه های جانبی آن بیشتر آشنا شوید .

عمل لابیاپلاستی چیست ؟

لابیاپلاستی با هدف زیبا سازی اندام تناسلی زنان انجام می شود که در آن لابیا مینور کوچک می شود و ظاهر زیبا و متقارن به واژن می دهد . این عمل در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد و به خاطر موفق بودن آن می توان آن را یک جراحی زیبایی رضایت بخش نام برد .

برای آشنایی بیشتر می توانید مقالات لابیاپلاستی ، بهترین دکتر لابیاپلاستی ، عوارض لابیاپلاستی را مطالعه نمایید .

عمل لابیاپلاستی با لیزر

لیزر با شروع کشف خود توانسته در تمامی حوزه ها ، چه درمانی و چه زیبایی نفوذ کند و تاثیرات مطلوبی به جای بگذارد . در جوانسازی واژن نیز لیزر کاربرد های بسیاری از جمله رفع تیرگی واژن ، خشکی واژن ، تنگ کردن واژن و … مورد استفاده قرار می گیرد . لابیاپلاستی با جراحی نیز انجام می شود اما استفاده لابیاپلاستی با لیزر در مدت زمان کوتاه و بدون بیهوشی عمومی انجام می شود . بدون درد و عوارض بوده و بعد از انجام آن لازم به مراقبت های خاصی نیست تا خونریزی و جای زخم بهبود یابد . افراد می توانند بعد از لابیاپلاستی به انجام امور روزانه خود بپردازند .

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

هزینه عمل لابیاپلاستی

بعد از توضیح این عمل به بحث حساس هزینه می رسیم . برای عموم افراد هزینه جراحی مهم است حال اگر این جراحی زیبایی باشد این موضوع حساسیت بیشتری خواهد داشت . اگر این نوع عمل ها توسط جراح زیبایی واژن انجام شود ، هزینه معقولی خواهد داشت چرا که هزینه پایین می تواند دلیل بر کیفیت پایین جراحی باشد . پس هوشیارانه به دنبال بهترین جراح باشید که با تجربه و دانش خود بتواند شما را به نتیجه دلخواه برساند .

این هزینه به فاکتورهای مختلف مرتبط است و به شکل و فرم لابیاها و وضعیت جسمی بیمار بستگی دارد که متخصص بعد از معاینه می تواند هزینه دقیق را اعلام نماید .

پاسخ

10 + هشت =

Call Now Button