اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۳ دقیقه
پیشگیری از بی اختیاری ادرار

پیشگیری از بی اختیاری ادرار

آنچه می خوانید...

پیشگیری از بی اختیاری ادرار

بی اختیاری ادرار یکی از مشکلات بزرگ جامعه است که این مشکل در تمامی افراد امکان دارد ایجاد شود با توجه به اینکه درمان مشخص برای این بیماری وجود ندارد باید پیشگیری های لازم صورت گیرد و افراد به سلامت لگن خود اهمیت بدهند در نتیجه باید تمامی افراد از سنین جوانی ورزش های لازم را انجام دهند. یکی از این روش ها که در پیشگیری از بی اختیار ادرار مورد استفاده قرار می گیرد ورزش کگل است.

برای پیشگیری از بی اختیاری ادرار توصیه می شود خانم ها ورزش کگل را انجام دهند بخصوص خانم هایی که زایمان های متعدد داشته اند.

پیشگیری از بی اختیاری ادرار

انجام ورزش کگل برای پیشگیری از بی اختیاری ادرار است و در افرادی که بی اختیاری ادرار دارند با انجام دادن این ورزش بی اختیاری ادرار درمان نمی شود بلکه انجام دادن آن می تواند از پیشرفت این بیماری جلوگیری کند. انجام دادن این ورزش به این گونه است که در ابتدا فرد باید عضله موثر در جلوگیری از بی اختیاری ادرار را با استفاده از این ورزش پیدا کند به این گونه که در ابتدا فرد چند قطره ادرار می کند و بعد از آن خود را سفت می کند به صورتی که جلوی ادرار کردن خود را بگیرد و تا مدتی که دیگر فرد نتواند جلوی ادرار نکردن خود را بگیرد دو مرتبه چند قطره ادرار می کند و مجددا خود را سفت می کند. با انجام دادن این ورزش می توان از بی اختیاری ادرار پیشگیری کرد.

بخصوص خانم هایی که ورزش های سنگین انجام می دهند احتمال بروز بی اختیاری ادرار در آن ها نسبت به خانم های دیگر بیشتر است که با استفاده از این ورزش می توانند از بروز بی اختیاری ادرار جلوگیری کنند.

دکتر مریم تراب پرهیز جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادراری، با متدهای نوین، خدمات درمانی و زیبایی خود را با تجربه و تبحر بالا به انجام می رساند و با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند.

درمان بیماری های مزمن

یکی از علت های ایجاد بی اختیاری ادرار بیماری مزمن یبوست است زیرا افرادی که یبوست مزمن دارند بصورت مکرر بروی مثانه خود فشار وارد می کنند که این وارد کردن فشار می تواند موجب شلی عضلات پیرینه  و در آیند باعث بروز بی اختیاری ادرار شود. در نتیجه درمان بیماری مزمن یبوست می تواند از بروز بی اختیاری ادرار پیشگیری کند.

 همچنین انجام دادن کارهای سنگین و جابه جا کردن وسایل سنگین می تواند باعث بروز بی اختیاری ادرار و افتادگی مثانه شود در نتیجه از انجام دادن فعالیت های سنگین جدا خودداری نمایید.

منتظر نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستیم با تشکر مدیریت سایت دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری های کلیه

برخی دیگر از خدماتی که خانم دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری های کلیه و مجاری ادراری انجام می دهند :

جراحی زیبایی واژن

تنگ کردن واژن

درمان واریکوسل

درمان بی اختیاری ادرار

لابیاپلاستی و….

بی اختیاری ادرار  و نازایی، پرستات

راه های ارتباطی با دکتر مریم تراب پرهیز

کانال تلگرام دکتر مریم تراب پرهیز: dr_torabparhiz

اینستاگرام دکتر مریم تراب پرهیز: drtorabparhiz

شماره های تماس: 02188775457

 

 

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × 2 =