کجی آلت تناسلی

کجی آلت تناسلی

کجی آلت تناسلی مواردی هست که درصدی از مردهای جامعه به این عارضه مبتلا هستند . این مشکل در زمان رابطه جنسی بیشتر خود را نشان می دهد و منجر به نارضایتی جنسی در بین زوجین می شود . کجی آلت تناسلی می تواند راست یا چپ و یا به سمت بالا و یا پایین باشد . در این مقاله قصد داریم به مطالبی نظیر ذیل بپردازیم .

  • هزینه درمان کجی آلات تناسلی
  • کجی آلات تناسلی به سمت چپ
  • آیا امکان درمان سنتی کجی آلات تناسلی وجود دارد ؟
  • کجی آلات تناسلی به سمت راست
  • کجی آلات تناسلی به سمت پایین
  • کجی آلات تناسلی به سمت بالا
کجی آلت تناسلی

کجی آلت تناسلی

علت کجی آلت تناسلی

انحنای آلت تناسلی یک مرد دو علت دارد یکی مادرزادی و دیگری اکتسابی است که بعدا ایجاد می شود .

در انحنای مادرزادی در داخل آلت تناسلی یک مرد دو سیلندر هست و آن ها متقارن هستند و اگر یکی از آنها به صورت مادرزادی کوتاه تر باشد منجر به کجی آلت تناسلی می شود و این کجی می تواند به سمت بالا یا پایین و یا طرفین چپ و راست اتفاق افتد .

دومین علت کجی آلت تناسلی مرد اکتسابی است و در این مورد اغلب بیشتر بالای سن چهل سال دیده می شود و این افراد بیشتر کسانی هستند که سابقه بیماری دیابت و فشار خون دارند، حتی در بسیاری از موارد هیچ علت خاصی وجود ندارد . این افراد اوایل بسیاری مواقع در زمان نعوظ و مقاربت احساس درد در آلت تناسلی دارند و با لمس متوجه شی سفتی در آلت می شوند که در این صورت به بیماری پیرونی اطلاق می شوند  .

بیماری پیرونی علت آن نامشخص است ولی در افراد دیابتی کنترل نشده بیشتر دیده می شود و زمانی که این افراد سونوگرافی و معاینه می شوند یک پلاک سفت مانند: یک تکه سنگ در آلت وجود دارد و همین سبب می شود تا آلت در هنگام نعوظ دردناک باشد و موجب پیچش و کجی آلت به طرفین و بالا و یا پایین شود .

درمان کجی آلت تناسلی

سوالی که اکثر افراد دارند این است که، آیا درمان دارویی برای درمان کجی آلت تناسلی اولیه یا مادرزادی وجود دارد ؟ خیر

درمان در رابطه با کجی اولیه با ثانویه کاملا متفاوت است . اگر انحنای آلت در حالت نعوظ کمتر از سی درجه به سمت طرفین و بالا و پایین است . بدین معنا که فرد می تواند مقاربت را داشته باشد در این صورت نیاز به درمان نیست ولی اگر اندازه آن بیشتر است تنها راه درمان آن عمل جراحی است و بهتر است در جراحی از روش های خیلی پیچیده استفاده نشود .

اما درمان ثانویه همان بیماری پیرونی، این بیماری به صورت یک سفت شدگی در آلت ایجاد می شود و منجر به کجی آلت تناسلی می شود . در این صورت اگر مقدار کجی آلت بیشتر از سی درجه باشد نیاز به جراحی دارد و در صورت اینکه زاویه آن کمتر از سی درجه باشد بهتر است تحت نظر پزشک باشد .

امروزه شاهد تبلیغات عظیمی از وکیوم، تزریق به آلت تناسلی و استفاده از داروها برای درمان بیماری پیرونی هستیم ولی در عمل هیچ کدام از این ها درست نیست و راهی برای درمان بیماری محسوب نمی شود و لذا اگر مبتلا به کجی آلت تناسلی هستید برای اینکه تصمیم درستی بگیرید به متخصص اورولوژی مراجعه نمایید .

دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارولوژی با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

درمان کجی آلت تناسلی با طب سنتی

درمان های طب سنتی عموما جوابگوی صد در صد بیماری ها نیستند و با پیشرفت تکنولوژی می توان با صرف هزینه کم و یا بسته به نوع بیماری مشکلات را مرتفع نمود . اما قبل از هر شروع درمان، با دکتر مریم تراب پرهیز متخصص ارورلوژی مشورت نمایید.

هزینه درمان کجی آلت تناسلی

باید در نظر داشت که با توجه به حساس بودن عضو می تواند هزینه نسبتا بالایی از دید هر فرد با توان مالی خودش داشته باشد اما باید بدانیم که صرف هزینه، باعث آرامش روانی و همچنین برطرف شدن مشکل می شود . هزینه درمان کجی آلت تناسلی به عوامل مختلفی نظیر: موقعیت جغرافیایی و روش درمان بستگی دارد . لذا جهت اطلاع دقیق از هزینه درمان بهتر است به متخصص اورولوژی مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

برخی از خدمات دکتر مریم تراب پرهیز :

درمان ناباروری در مردان

ناباروری

رابطه بیماری واریکوسل با ناباروری

بیماری های بیضه

پاسخ

10 − 7 =

Call Now Button