اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

[ratemypost]
۱۰ دقیقه
دکتر تراب پرهیز

بهترین جراح زیبایی زنان در تهران

آنچه می خوانید...

با افزایش سن بسیاری از زنان تمایل به انجام عمل های زیبایی در زمینه جراحی زیبایی واژن دارند، زیرا در برخی از افراد ساختار ناحیه تناسلی آن ها سبب شده تا اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و همین امر تاثیر منفی بر روی مسائل زناشویی آن ها می گذارد . لذا دیده شده است، زیباتر شدن ناحیه تناسلی زنان سبب بالارفتن عزت نفس آن و بهبود روابط زناشویی آن ها می شود، به همین خاطر است انجام جراحی زیبایی واژن طرفداران زیادی پیدا کرده است .

معمولا یکی از سوالات شایع در بین جامعه زنان این است که، بهترین جراح زیبایی زنان در تهران کیست؟ جراح زیبایی زنان باید چه ویژگی های داشته باشد؟ طبیعتا جراحی زیبایی زنان در شهر های بزرگ نظیر تهران متقاضی بیشتری نسبت به سایر شهر ها دارد و افراد برای انتخاب یک جراح زیبایی زنان خوب دچار سردرگمی می شوند که ما قصد داریم شما را در این انتخاب کمک نماییم، برای شناخت بهتر جراح زیبایی زنان با ما همراه باشید.

دکتر مریم تراب پرهیز
دکتر مریم تراب پرهیز- جراح زیبایی زنان

انتخاب بهترین جراح زیبایی زنان

بیمار محور بودن

از ویژگی های بسیار مهمی که در انتخاب جراح زیبایی زنان تاثیر بسزایی دارد توجه به افراد مراجعه کننده و در اولویت قرار دادن خواسته ها و تقاضای آن ها است . بیمار باید با پزشک خود احساس صمیمیت کرده تا بتواند نتیجه دلخواه خود را مطرح نماید . گاهی این خواسته ها غیر ممکن است و یا به سلامتی آسیب می رساند که متخصص زیبایی خوب می تواند با توضیح کامل بیمار را از روند درمان آگاه نماید .

تجربه و سوابق جراح زیبایی زنان

تجربه و تخصص جراح زیبایی زنان بسیار مهم است . افراد باید در انتخاب جراح زنان توجه و دقت لازم را داشته باشند و به جراحی مراجعه کنند که در زمینه جراحی زیبایی و درمانی مهارت و تجربه کافی را داشته باشد . برای اطلاع از سوابق پزشک خود می توانید از مراجعه کنندگان آن مجموعه و سایت پزشکی آن جراح جستجو های لازم را انجام دهید

جراح زیبایی زنان چه ویژگی های دارد؟

ایده زیبایی زنان حدود بیست سال پیش در دنیا به وجود آمده است . یک جراح زیبایی زنان خوب باید تجربه کافی را در زمینه زیبایی و درمانی داشته باشد و با تشخیص درست و به موقع خود بتواند فرد را از آسیب های جدی نجات دهد.

 آشنایی با عمل های زیبایی زنان

عمل های زیبایی زنان انواع مختلفی دارد و به روش های متعددی می توان به انجام این عمل های زیبایی پرداخت . نوع جراحی زیبایی واژن با توجه به شرایط و تقاضای فرد متفاوت می باشد، که با تشخیص جراح زیبایی زنان روش جراحی مشخص می شود . اما مهمترین عمل های زیبایی زنان که امروزه طرفدار بسیاری پیدا کرده است عبارتست از:

عمل زیبایی واژن

یکی از پرطرفدارترین جراحی های زیبایی زنان در عصر حاضر جراحی زیبایی واژن می باشد . امروزه زنان در سراسر دنیا تمایل به داشتن ساختار واژن زیبا دارند و این جراحی سبب رفع گشادی واژن، رفع بی اختیاری ادرار، رفع خشکی واژن، افزایش میل جنسی، کلاژن سازی و در نهایت می توان گفت به جوانسازی واژن کمک بسزایی خواهد نمود .

خیلی از افرد تصور می کنند انجام این جراحی سبب کاهش میل جنسی آن ها می شود بلکه باید گفت، نه تنها سبب کاهش آن نمی شود بلکه تاثیر بسزایی در افزایش میل جنسی خواهد داشت .

عمل پرینورافی

پرینورافی یکی از جراحی های زیبایی واژن است، امروز جراحی زیبایی واژن و جوانسازی واژن طرفداران زیادی پیدا کرده است . این جراحی در واقع یک جراحی ترمیمی می باشد، هدف از جراحی پرینورافی کاستن سایز ورودی واژن است . افرادی که در اثر افزایش سن و زایمان های متعدد دچار شلی واژن شده اند این عمل زیبایی می تواند در زیباتر شدن ناحیه تناسلی آن ها کمک نماید.

پروینوپلاستی ممکن است در یک عمل یا به عنوان یکی از مجموعه اقدامات جراحی همزمان در بیماران مبتلا به افتادگی اندام رکتوم یا لگن انجام شود. به طور خاص، این روش برای حفظ سطح پشتیبانی لگن در موارد افتادگی اندام لگن انجام می شود، این روش همچنین ممکن است به دلایل زیبایی به درخواست بیمار برای جدا كردن پراكندگی های پرینه یا برای درمان وستیبولیت ولو و اسكلروز لیسن ولو با واسطه استنوتیك واژن انجام شود. پرینوپلاستی همچنین ممکن است برای بهبود رضایت جنسی و کاهش دیس پارونی ناشی از ترمیم نادرست اپیزیوتومی انجام شود.

جراحی پرینورافی
عمل پرینوپلاستی

عمل واژینوپلاستی

این عمل به عنوان یک جراحی ترمیمی به شمار می آید که می توان همراه با عمل لابیاپلاستی انجام داد . عمل واژینوپلاستی تاثیر بسزایی در جوانسازی ناحیه تناسلی واژن دارد و توانسته در رضایتمندی خانم ها موفق ظاهر شود . به طوری که روابط زوجین را بهبود بخشیده و لذت آن را دو چندان کرده است .

عمل لابیاپلاستی

عمل لابیاپلاستی و یا عمل جراحی زیبایی ناحیه تناسلی که به تازگی در میان زنان رایج و پرطرفدار شده است . عملی است که برای ناهنجاری های لابیا انجام می گیرد. لابیا به مرور زمان ظاهری نامناسب به خود می گیرد و یا در برخی از افراد ممکن است بزرگتر از حالت عادی باشد و یا دچار تیرگی شده و در برخی، دو طرف لابیا قرینه نباشند که عمل لابیاپلاستی انجام می گیرد که این عمل جهت اصلاح انجام می شود و به معنی حذف این قسمت از بدن نیست. زیرا با حذف آن تاثیرات منفی در حس جنسی خانم ها خواهد گذاشت.

لبیوپلاستی
همه چیز درباره لابیاپلاستی
جراحی لابیاپلاستی
جراحی لابیاپلاستی

آیا لابیاپلاستی عوارض دارد؟

لابیاپلاستی بدون بیهوشی عمومی و در مطب قابل انجام است . انجام این عمل بر طبق استاندارد های FDA ایمن بوده و بدون خطر شمرده شده است .

لازم به ذکر است اگر این جراحی توسط جراح زیبایی زنان که در کار خود تجربه و مهارت دارد، انجام شود . بدون هیچ عوارضی می توانید یک جراحی مطلوب را تجربه نمایید که شما را به هدف نهاییتان نزدیک می کند . این جراحی برخی علائمی دارد که به عنوان عوارض بعد از لابیاپلاستی مشاهده می شود اما عموما طبیعی بوده مانند :

سوزش و درد که بعد از عمل ممکن است در بیماران مشاهده شود اما بعد از 3 روز پایان می یابد .

التهاب واژن ، این ورم در مواردی تا یک ماه نیز مشاهده می شود. اما بدون نگرانی برطرف می شود و طبیعی است .

بعد از انجام لابیاپلاستی یک ماه تا 5 هفته از برقراری ارتباط جنسی خودداری شود . اگر در بازه زمانی کوتاه تر رخ دهد احتمال درد در حین رابطه جنسی وجود خواهد داشت .

متقارن نشدن لابیاها، این مورد نیز در برخی از مراجعه کنندگان مشاهده شده است که اگر توسط جراح غیر متخصص انجام شود ، احتمال بروز آن وجود دارد. باید گفت هر چه انتخاب شما در یافتن یک متخصص درست تر باشد ، نتیجه ای که از جراحی مشاهده می کنید ، رضایتمندتر خواهد بود.

سوالات متداول لبیاپلاستی

در این بخش سعی بر آن شده است تا مهم ترین پرسش های که از سوی شما کاربران عزیز مطرح شده است را با کمک پاسخ دقیقی که ارائه شده است را در اختیارتان قرار دهیم تا هر گونه ابهام و سوالی از ذهن تان رفع گردد.

سوالاتی در مورد لبیاپلاستی

لابیاپلاستی چیست؟

لابیاپلاستی عبارت است از کاهش لب های کوچک، قسمت داخلی لب ها ، به طوری که در زیر لب های بزرگ، قسمت خارجی لب ها آویزان نشود. در حالی که این وضعیت خوش خیم است، اما ممکن است هنگام ورزش یا پوشیدن لباس های تنگ باعث خودآگاهی و / یا ناراحتی شود.

در مشاوره اولیه لابیاپلاستی من چه اتفاقی می افتد؟

در اولین مشاوره، دکتر تراب پرهیز علائم شما را مورد بحث قرار داده و معاینه ای را انجام می دهد تا مشخص شود که آیا شما کاندیدای خوبی هستید یا خیر. اگر او تشخیص دهد که لابیاپلاستی برای شما مفید است، او در مورد تکنیک های جراحی با شما صحبت خواهد کرد.

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

در حالی که قیمت این روش از یک بیمار به بیمار دیگر متفاوت است، شما باید انتظار داشته باشید عوامل متعددی در میزان هزینه های این نوع روش جراحی زیبایی زنانه دخیل هستند.

هزینه این روش شامل چه مواردی است؟

هزینه لابیاپلاستی شامل تمام قرارهای قبل از عمل و بعد از عمل، بیهوشی، جراحی و مواد جراحی است. داروهای مسکن تجویز شده هزینه جراحی را شامل نمی شوند و توسط جراح زیبایی زنان توزیع نمی شوند.

لابیاپلاستی چه مدت طول می کشد؟

این جراحی تقریباً 1 ساعت طول می کشد و این یک عمل سرپایی است، یعنی شما همان روز به خانه خواهید رفت.

روند بهبودی چگونه است؟

بعد از جراحی لابیاپلاستی، باید حدود 2 هفته انتظار تورم و کبودی در ناحیه را داشته باشید. به مدت شش هفته نمی توانید ورزش کنید و یا رابطه برقرار کنید. به مدت 3-4 روز لکه بینی داشته باشید و باید از پد استفاده کنید. بیشتر بیماران پس از 3-4 روز به کار خود برمی گردند. بخیه های قابل حل خواهید داشت ، بنابراین برای برداشتن بخیه ها نیازی به بازگشت نیست.

چه نوع بیهوشی در لابیاپلاستی استفاده می شود؟

این ناحیه با بی حسی موضعی بی حس می شود و به شما یک آرامبخش خوراکی برای آرامش اعصاب قبل یا حین عمل می دهند.

اسکار این عمل چگونه است؟

به دلیل محل برش ها، جای زخم از لابیاپلاستی به سختی قابل مشاهده است.

چند قرار ملاقات بعد از عمل خواهم داشت؟

شما بعد از جراحی لابیاپلاستی حداقل 3 قرار ملاقات با دکتر خود خواهید داشت: یک قرار ملاقات در هفته پس از عمل، یک قرار دیگر در 2 ماه بعد از جراحی و قرار ملاقات نهایی 6 ماه بعد از جراحی. اگر در هر زمان بین این قرارها نیاز به دیدن جراح زیبایی زنان دارید، لطفاً با بهترین متخصص و جراحان این حوزه درمانی ارتباط بگیرید.

لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

لیزر بیش از هر ابزاری امروزه به کمک جوانسازی امده است . لیزر در بخش های مختلف به خوبی وارد عمل شده و توانسته با دستگاه روز و نوین، تحولی در حوزه زیبایی ایجاد نمایید. یکی از کاربرد های آن در جراحی لابیاپلاستی عنوان می شود که سرعت بهبودی بالا و دوره نقاهت کوتاه تنها بخشی از مزایای لابیاپلاستی با لیزر می باشد.

سفید کردن واژن

روندی بسیار ساده و بی خطر می باشد که کمتر از یک ساعت در مطب قابل انجام می باشد. این پروسه هیچ گونه عوارض جانبی به همراه ندارد و فرد بعد از آن توانایی انجام کارها و فعالیت های روزمره را دارد. یکی از بهترین روش ها، سفید کردن واژن با لیزر می باشد که با توجه به شرایط و وضعیت فرد تعداد جلسات درمان آن متفاوت می باشد.

همه چیز در مورد بلیچینگ واژن
بلیچینگ واژن

برای آشنایی بیشتر می توانید روند انجام روشن کردن واژن توسط دکتر مریم تراب پرهیز را مشاهده نمایید.

تزریق چربی به واژن

تزریق چربی به واژن یکی از روش های جراحی زیبایی واژن می باشد زنانی که به دلیل افزایش وزن، زایمان و یا کاهش وزن زیبایی ناحیه تناسلی خود را از دست داده اند و این امر در رابطه زناشویی آن ها تاثیر گذاشته است و موجب کاهش اعتماد بنفس و میل جنسی آن ها گردیده است می توانند با استفاده از تزریق چربی این مشکل را برطرف کنند .

در جراحی زیبایی واژن با تزریق چربی، چربی مورد استفاده برای تزریق از نواحی دیگر بدن مانند شکم، ران ها و باسن استخراج می شود و بعد از پاکسازی، برای رفع چربی های تحلیل رفته ناحیه تناسلی تزریق می شود . بیشتر زنانی خواستار استفاده از تزریق چربی می باشند که نمی خواهند برای جوانسازی واژن خود از مواد صنعتی مانند ژل استفاده کنند . در نتیجه با تزریق چربی که از بدن خود فرد گرفته می شود می توان چربی های تحلیل رفته در واژن را ترمیم کرد و ظاهر زیبایی را در واژن ایجاد نمود.

کلام آخر

هدف از ارائه این مقاله شناخت بهتر در انتخاب جراح زیبایی زنان می باشد . امیدواریم در این امر یاری گر شما عزیزان باشیم . در صورتی که هر گونه سوالی در این مورد داشته اید می توانید با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام دکتر تراب پرهیز مراجعه نمایید .

برای کسب اطلاعات بیشتر به بهترین متخصص اورولوژی خانم مراجعه نمایید.

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × سه =