اینستاگرام

@drtorabparhiz

شماره تماس

021 - 88775457

نشانی

خيابان گاندی جنوبی نبش كوچه يكم پلاك 24

۵ دقیقه
تنگ کردن واژن با لیزر

تنگ کردن واژن با لیزر

آنچه می خوانید...

جوان سازی با لیزر یکی از روش های مورد علاقه بانوان است که برای تمامی افراد مفید است. با افزایش سن و پس از بارداری خانم ها متوجه علائمی مرتبط با سلامت واژن خود می شوند که بر زندگی و سلامت آنها اثر گذار است. در این میان خانم ها که دچار یائسگی اند به درمان سریع برای این مشکل نیازمند هستند. بسیاری از بانوان بخصوص بانوانی که زایمان طبیعی داشته اند بدلیل گشاد شدن واژن اعتماد بنفس خود را در روابط زناشویی از دست داده اند، با جراحی زیبایی واژن می توان با تقویت عضله ناحیه واژن مشکل گشادی واژن را برطرف کرد و باعث بهبود کیفیت زندگی بانوان شد. لیزر مونالیزا تاچ یکی از این راه حل هاست که برای این مشکل تعبیه شده است.

لیزر مونالیزاتاچ که یک روش غیر تهاجمی می باشد برای تنگ کردن واژن، جوانسازی واژن و برطرف کردن خشکی و آتروفی واژن روشی بسیار موثر می باشد که امروزه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

نحوه انجام تنگ کردن واژن با لیزر

فهرست محتوا

تنگ کردن واژن با لیزر یک روش ایمن می باشد و بدون درد انجام می گیرد . به منظور تنگ کردن واژن پزشک اسپکولوم میله کوچک حاوی لیزر را به آرامی وارد واژن می کند تا لیزر کل طول دیواره واژن را پوشش دهد.

مراقبت های بعد از لیزر تنگ کردن واژن

بعد از تنگ کردن واژن با استفاده از روش های جراحی زیبایی واژن یا لیزر آنجلا نیاز است که مراقبت هایی توسط خود فرد صورت گیرد . به تمامی توصیه های پزشک گوش فرا دهید و از انجام دادن کارهای سنگین خودداری نمایید . استراحت کافی داشته باشید و رژیم غذایی مناسب، برای داشتن رابطه جنسی با شریک خود مدت زمانی که تعیین شده است اجازه دهید سپری شود و بعد از گذشت این مدت رابطه جنسی خود را شروع کنید.

تعداد جلسات لازم برای درمان

تعداد جلسات لازم برای تنگ کردن واژن با لیزر به میزان شل شدگی بافت واژن بستگی دارد در برخی از بیماران نیاز به یک جلسه درمانی و در برخی دیگر نیاز به دو جلسه درمان می باشد. جراح زیبایی زنان در جلسه مشاوره بعد از بررسی و معاینات لازم تعداد جلسات درمان را تعیین می کند .

ماندگاری نتایج لیزر

ماندگاری نتایج به شدت شل شدن واژن بستگی دارد، اما بطور معمول ماندگاری نتایج لیزر بین هجده ماه تا دو سال می باشد، به همین علت توصیه می شود بعد از گذشت دوازده تا هجده ماه دو مرتبه به منظور تنگ کردن واژن لیزر انجام گیرد.

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر

هزینه تنگ کردن واژن با لیزر به عوامل مختلفی بستگی دارد، تعداد جلسات درمان در این هزینه تاثیر گذار می باشد . برای کسب اطلاعت بیشتر در رابطه با تنگ کردن واژن با لیزر و هزینه آن می توانید مشاوره های لازم را از طریق را های ارتباطی سایت از دکتر تراب پرهیز جراح و متخصص بیماری کلیه و مجاری ادراری و جراح زیبایی زنان دریافت نمایید .

دستگاه لیزر مونالیزا تاچ

دستگاهی که با لیزر کار می کند و درمانی بی درد و بی نیاز از هر گونه بی حسی و بی هوشی است. درمانی سریع و ویژه است که حول محور سیصد و شصت درجه در درون واژن درمان صورت می گیرد.

لیزر سبب تغییر فایبرسابتها به فیبروبلاستها می شود در نتیجه فیبروبلاست ها موجب تولید کلاژن و الاستین و در نهایت جوان سازی پوست واژن می گردد. Proteogycan  سبب بازگشت حجم وسیعی از آب به درون پوست می گردد. آبرسانی به پوست سبب تولید کلاژن ها و همچنین تنگ شدن واژن و تولید مخاط می گردد.

با ترمیم سلول ها مخاط نیز ترمیم می گردد و سبب تنگ شدن واژن می شود و در پایان باعث درمان یائسگی، ایجاد رنگ صورتی و زیبا برای واژن می گردد. تنها در طی یک ماه تغییر شگرفی در بافت واژن دیده می شود.

تنگ کردن واژن با لیزر یک روش ایمن می باشد و بدون درد انجام می گیرد. دکتر مریم تراب پرهیز جراح زیبایی زنان با استفاده از روش های تشخیصی و درمانی مجهز به بررسی بیماری ها می پردازد و از بروز عوارض زیاد جلوگیری می کند. برای مشاوره و تعیین وقت قبلی با شماره 88775457 تماس بگیرید یا به آدرس اینستاگرام مراجعه نمایید.

مزیت های تنگ کردن واژن با لیزر

لیزر مونالیزا تاچ، یک شیوه غیر تهاجمی برای جوان سازی واژن است. در لیزر هیچ برشی ایجاد نمی شود و همچنین بدون درد و خون ریزی است و علاوه بر این صدمه ای به بافت های زیرین و اعصاب وارد نمی کند. در لیزر کلاژن سازی با ایجاد گرما فعال و زنده می شود.

سوالات رایج در خصوص تنگ کردن واژن با لیزر

زمان مناسب برای تنگ کردن واژن با لیزر سه تا پنج روز بعد از اتمام سیکل قاعدگی می باشد.

در ابتدای امر باید علت بی اختیاری ادرار را جویا شد درصورتی که بی اختیاری ادرار ناشی از سرفه، عطسه و کاهش تونوسیته یعنی بافت مجرای ادرار باشد با لیزر واژن این بیماری درمان می شود در غیر این صورت اگر به علت افتادگی مثتانه شدید و ساختار آناتومیک لگن سبب تغییراتی در آتروفیک شدید باشد رفع این نوع بیماری از طریق جراحی صورت می گیرد.

تنگ کردن واژن با لیزر بدون شک هیچ تاثیری بر روی باروری افراد ندارد.

  • استفاده از روش تنگ کردن واژن با لیزر در چه زمان بهتر است؟

بهترین سن برای تنگ کردن واژن با لیزر سنین بین سی تا پنجاه سالگی می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص بهترین جراحی زیبایی زنان به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط با این مقاله:

جراحی زیبایی واژن

سفید کردن واژن با لیزر

فیستول واژن

تنگ کردن واژن

انوع جراحی زیبایی واژن

لابیاپلاستی

دکتر مریم تراب پرهیز

جراح و متخصص بیماریهای کلیه و مجاری ادرار
پس از گذراندن پزشکی عمومی و با توجه به نبودن پزشک ارولوژی خانم در مناطق مختلف کشور ، در رشته ارولوژی تخصص گرفتم. همزمان استخدام شرکت نفت شده و در مناطق مختلف و محروم جنوب خدمت کردم. جهت رفاه حال بیماران خانم ، دوره های تکمیلی در رشته بی اختیاری خانم ها و روشهای نوین درمان بی اختیاری را در فرانسه تحت نظر دکتر پاسکال و در ایتالیا تحت نظر دکتر آلتونا گذراندم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *